عمومی

بازنشستگی صاحبان مشاغل کوچک در حال ضربه زدن به مناطق روستایی آمریکا به خصوص سخت

بازنشستگی صاحبان مشاغل کوچک در حال ضربه زدن به مناطق روستایی آمریکا
به خصوص سخت

تعداد فزاینده ای از صاحبان مشاغل کوچک در حال بازنشستگی هستند. و در بسیاری از جوامع – به ویژه جوامع روستایی – کارآفرینان جوان کافی به دنبال جایگزینی آنها نیستند.

طبق دفتر سرشماری ۲۰۲۲ ایالات متحده بررسی مشاغل کوچک، حدود ۵۲ درصد از شرکت های کارفرمای ایالات متحده متعلق به توسط افراد بالای ۵۵ سال. بنابراین با بازنشستگی آنهایی که در نسل Baby Boomer در چند سال آینده هستند، بسیاری از کسب و کارهای موجود احتمالا تعطیل خواهند شد.

رنی ویات، متخصص تحقیقات مرکز منطقه ای شمال مرکزی برای توسعه روستایی در دانشگاه پردو، به KCUR NPR در کانزاس سیتی گفت، “سونامی نقره ای در راه است. اساساً این مهاجرت دسته جمعی از آن دوران رشد بچه ها وجود خواهد داشت که همه در پنج تا ۱۰ سال آینده بازنشسته خواهند شد.»

البته، جوانان زیادی نیز وجود دارند که شروع می کنند یا با در نظر گرفتن راه اندازی کسب و کار خود. اما بسیاری از آنها بیشتر بر روی کسب و کارهای آنلاین و راه اندازی سرمایه گذاری های خود متمرکز شده اند تا خرید مشاغل موجود. به نظر می رسد که این روند به ویژه به مناطق روستایی آمریکا ضربه می زند زیرا بسته شدن بسیاری از مغازه های کوچک، رستوران ها و مشاغل خدماتی ممکن است بسیاری از ساکنان این جوامع را بدون کالاها و خدمات ضروری در نزدیکی خود رها کند.

Denis League صاحب تامین کننده لیگ سازندگان در غرب نبراسکا. لیگ در حال حاضر در دهه ۶۰ خود، قبل از بستن مغازه، یک سال تلاش کرد تا خریدار پیدا کند. با این حال، با توجه به واقعیت های مالی داشتن یک کسب و کار در شهر کوچک، هیچ کس علاقه مند نبود. اکنون، کسانی که قبلاً از فروشگاه او خرید می کردند، باید یک ساعت و نیم رانندگی کنند تا به نزدیک ترین چوبخانه بعدی برسند.

لیگ به KCUR گفت: “شما با یک پایگاه بسیار کوچک سر و کار دارید و ما.” در اینجا به اندازه کافی کسب و کار ندارید که آن را برای دیگران جالب کند، تا جایی که هر کس دیگری بخواهد آن را بخرد.”

بسیاری از صاحبان مشاغل مسن تر در جوامع روستایی سال ها فعالیت خود را انجام دادند و ترجیحات سبک زندگی و نیازهای جوامع خود را بر سود ترجیح دادند. اما همانطور که نسل‌های جوان شروع به تسلط می‌کنند، بسیاری نیازها و ترجیحات متفاوتی دارند که با آن واقعیت‌ها همخوانی ندارد. متأسفانه، به نظر می‌رسد که این تغییرات به‌ویژه بر روستاهای آمریکا تأثیر منفی می‌گذارد.

اگرچه بعید است که بسیاری از کارآفرینان جدید ارزش آن را داشته باشند که تمام مشاغل موجود را که احتمالاً در سال‌های آینده تعطیل می‌شوند، در اختیار بگیرند. ، این تغییر فرصت های زیادی را برای کسانی که به دنبال این نوع سبک زندگی یا راهی برای خدمت به جوامع خود هستند فراهم می کند. با این حال، کارآفرینانی که این مسیر را طی می‌کنند باید برای تعاملات و خدمات حضوری ارزش بیشتری قائل شوند تا هیجان یا بدنامی که با راه‌اندازی یک کسب‌وکار آنلاین یا پرش به حوزه‌های نوظهور حاصل می‌شود.

تصویر: Envato


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی