عمومی

این کارآفرین یک امپراتوری کاغذی در دیجیتال ساخته است سن

این کارآفرین یک امپراتوری کاغذی در دیجیتال ساخته است
سن

اشلی رینولدز، ۳۶ ساله، همیشه از کاغذ استفاده کرده است برنامه ریزان نه فقط به عنوان یک ابزار سازمانی و بهره وری، بلکه یک خروجی حیاتی برای ثبت احساسات او نیز می باشد. با این حال، در نهایت، او هرگز نتوانست طرحی را با طراحی یا ویژگی‌هایی که به دنبالش بود پیدا کند. بنابراین وقتی در سال ۲۰۱۴ کار خود را در Capital One ترک کرد، تصمیم گرفت اشتیاق خود را به یک تجارت تبدیل کند. سال بعد، او Cloth & Paper مستقر در ریچموند، ویرجینیا را راه‌اندازی کرد، شرکتی که برنامه‌ریزان می‌سازد. کسب‌وکار در طول سال رونق گرفت. همه‌گیری، با درآمدی که در سال ۲۰۲۱ به بیش از ۷ میلیون دلار رسید. این رقم نشان‌دهنده رشد ۸۸۰ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۸ بود و در ۲۰۲۲ Inc در رتبه ۷۱۷ قرار گرفت. لیست ۵۰۰۰٫ –همانطور که به Xintian تینا وانگ گفته شد

من در قانون گزارش دهی اعتبار منصفانه مطابق با Capital One به مدت ۹ سال کار کرده بودم. سال‌ها، و آرزو می‌کردم که در شغلم خلاقیت بیشتری وجود داشته باشد. وقتی شوهرم، رایان، شغل جدیدی در رالی، کارولینای شمالی پیدا کرد، ما از زادگاهمان ریچموند، ویرجینیا نقل مکان کردیم. سپس از خودم می پرسیدم که آیا می خواهم در بانک دیگری کار کنم؟ در حالی که سعی می کردم آینده ام را ترسیم کنم، برای یک برنامه ریز به خرید رفتم. من به Target، Staples، و Home Depot رفتم، اما هیچ کدام از برنامه‌ریزان موجود آنطور که من می‌خواستم نبودند – آنها بسیار گلدار، بسیار نئون و بیش از حد دخترانه بودند. من فقط یک برنامه ریز ساده می خواستم که بتوانم برنامه ریزی را اولویت بندی کنم. این زمانی بود که به من رسید که می توانم یک کسب و کار برنامه ریز انجام دهم.

من عاشق محصولات کاغذی، به ویژه برنامه ریزان هستم. برنامه ریز مکانی است که من می توانم احساساتم را رها کنم و چیزهایی را که بخاطرشان سپاسگزارم پیگیری کنم. یادداشت کردن برنامه هایم هر روز برای من درمانی است. من عاشق کاری هستم که مردم می توانند با کاغذ انجام دهند. این چیزی است که می‌خواستم با مخاطبان خود به اشتراک بگذارم.

من یک خط اعتباری ۱۰۰۰۰ دلاری برای کسب‌وکار گذاشتم، و پارچه و کاغذ رسماً در سال ۲۰۱۵ در یک اتاق خواب به دنیا آمد. شوهرم در ریچموند صاحب یک کسب‌وکار است، بنابراین ما از آن فضا برای انبارداری استفاده می‌کنیم و دفتر مرکزی آن به‌طور رسمی آنجاست.

من سعی کردم اولین درج برنامه نویس روزانه را در مایکروسافت ورد ایجاد کنم، که قطعا برای یک طراح گرافیک خیر است، اما من سابقه طراحی ندارم با کمال تعجب، مردم سادگی آن را دوست داشتند. در ستون سمت چپ، فضایی برای اولویت‌ها، فهرست کارها و یادداشت‌ها وجود دارد. در ستون سمت راست، فضایی برای کارها و برنامه ها دارد. این نمونه اولیه منجر به ایجاد برنامه ریز شاخص ما شد.

- این کارآفرین یک امپراتوری کاغذی در دیجیتال ساخته است
سن

یک سال پس از راه‌اندازی شرکت، رایان کار خود را رها کرد و برای مدیریت و گسترش آن به من پیوست. در سه سال اول تبلیغات پولی نداشتیم. اما من فکر می‌کنم پارچه و کاغذ متمایز است زیرا ما از نقطه‌ای می‌آییم که واقعاً به مردم کمک می‌کنیم برنامه‌ریزی و به حداکثر رساندن بهره‌وری را درک کنند. در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خود، ویدیوهای آموزشی را درج می‌کنیم که به بینندگان نشان می‌دهد چگونه از محصولات ما بهترین استفاده را کنند. همچنین سال گذشته جعبه اشتراک سه ماهه سبک زندگی را راه‌اندازی کردیم که دارای انواع محصولات زیبایی و اقلام خانگی است تا بهره‌وری و سبک زندگی شما را بهبود بخشد.

ما مطمئناً از ظهور تجارت اجتماعی و تجارت الکترونیک در طول همه گیری همه گیر سود بردیم و تجارت به طرز دیوانه کننده ای رشد کرد. درآمد در سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۴۰ درصد افزایش یافت. ما از یک انبار ۳۳۰ فوت مربعی به ۱۲۰۰۰ فوت مربع رسیدیم.

شرکت ما نیز از ۱۰ به ۴۰ کارمند افزایش یافت. ما در چند سال گذشته واقعاً روی استخدام‌های با کیفیت تمرکز کرده‌ایم، اما استعفای بزرگ یک چالش بزرگ بوده است. ما ساعات خوش تیمی و یک گردهمایی ماهانه شرکتی ایجاد کردیم که در آن درباره همه چیزهایی که در کسب و کار می‌گذرد صحبت می‌کنیم تا همه را درگیر و خوشحال نگه داریم. با این حال، در بحبوحه همه‌گیری، کنترل زیادی بر وضعیت روانی کارکنان ندارید. اعتراف به مبارزات آنها بسیار مهم است.

در حال حاضر، مخاطبان ما متخصصان و کارآفرینان جوانی هستند که برای مسدود کردن زمان ارزش قائل هستند. ما عمدتاً محصولات خود را در Shopify می‌فروشیم. همچنین اکنون شاهد خرید مستقیم مشتریان زیادی از اینستاگرام و فیسبوک هستیم. این یک روند رو به رشد در طول شش ماه گذشته بوده است.

هنوز برخی از افراد هستند که برای دیجیتالی شدن برنامه آماده نیستند. تقویم ها ما می‌توانیم به سادگی دکمه را فشار داده و همه محصولات خود را به صورت دیجیتالی منتشر کنیم. اما در تحقیقات مصرف‌کننده ما، مردم از ما می‌خواهند که مقاله را ادامه دهیم.

۵۰۰۰ شرکت بیشتر را کاوش کنیدgif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - این کارآفرین یک امپراتوری کاغذی در دیجیتال ساخته است
سنمستطیل>

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی