خبر

این روزها طلا بخریم یا بفروشیم؟

این روزها طلا بخریم یا بفروشیم؟

417409 512 - این روزها طلا بخریم یا بفروشیم؟

اقتصاد۲۴- نادر بذرافشان اظهار داشت: توصیه ما همیشه به مردم این است که در شرایطی که طوفان قیمتی است و قیمت‌ها در اوج است، سعی کنند به بازار ورود نکنند و همیشه در زمان ثبات قیمت‌ها به مبادلات خود در رابطه با خرید سکه و مصنوعات طلا اقدام کنند.

وی افزود: تجربه نشان داده که احتمال این‌که کنترل قیمت‌ها اتفاق بیفتد که مسیر قیمت‌ها تغییر کند و روند کاهشی قیمت شدت بگیرد، وجود دارد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تصریح کرد: بر این اساس، مردم بهتر است زمانی که ثبات قیمت‌ها را داریم، اقدام به خرید و فروش کنند تا در درازمدت دچار آسیب مالی نشوند.


بیشتر بخوانید: سیگنال سیاسی به قیمت طلا


بذرافشان در پاسخ به این پرسش که توصیه شما در حالی است که وقتی به مردم گفته می‌شود الان زمان مناسبی برای ورود به بازار نیست، در مقابل عنوان می‌کنند که همیشه به ما گفته می‌شود که الان زمان ورود به بازار نیست، اما شاهد هستیم که قیمت‌ها بالا می‌رود و در قیمت‌های بالا می‌ماند و دیگر توان خرید نداریم. یعنی اعتمادی وجود ندارد، عنوان کرد: ما این تجربه را هم داشتیم که قیمت‌ها کاهشی شده است.

وی ادامه داد: در یک دوره‌ای قیمت سکه ۱۱ میلیون تومان شد و در دوره‌ای هم ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می‌شد. زمانی که سیاست‌هایی اجرا می‌شود و یک مقداری هم خبر‌های سیاسی و اقتصادی مثل برجام یا کنترل ارز منتشر می‌شد، قیمت‌ها دستخوش تغییر می‌شود.

رییس اتحادیه طلا و جواهر خاطرنشان کرد: این صحبت من روی این مبنا است. زمانی که تغییر قیمت بین یک تا دو درصد باشد.

منبع: خبر آنلاین

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی