عمومی

این روال محرمانه و مبتنی بر علم شما را صبح می کند فرد و ورزشگاه معمولی. بدون نیاز به خودکنترلی

این روال محرمانه و مبتنی بر علم شما را صبح می کند
فرد و ورزشگاه معمولی. بدون نیاز به خودکنترلی

دو اعتراف دارم.

اعتراف شماره ۱: از رفتن به باشگاه در صبح متنفرم. اشتباه نکنید، وقتی آنجا هستم اصلا برایم مهم نیست. این قسمت پیش رفتن است که مرا جذب می کند. به طور خاص، این بیرون آمدن از رختخواب در چنین ساعات اولیه‌ای است که قاتل واقعی است.

من تشخیص می‌دهم. با این حال، روال ورزش من برای من مهم است، همانطور که برای همه باید باشد. فعال بودن از نظر بدنی باعث می شود که من فردی بهتر، سالم تر و خوش اندام باشم. ما به عنوان یک گونه تکامل یافته ایم تا بدن خود را حرکت دهیم، نه اینکه ساعت ها پشت میز بنشینیم.

فیزیکی و روانی فواید ورزش بسیار زیاد است. علم بارها و بارها تأیید کرده است که عملکرد شناختی ما را بهبود می بخشد. . به عنوان یک روانشناس که در حال مطالعه این چیزها است، فکر می کنید که این انگیزه کافی برای من است تا من را از خواب صبحگاهی من برانگیزد.

مهم نیست چند بار دلایل خوبی را که چرا ورزش برای من خوب است را به خودم یادآوری می کنم، وقتی صبح می چرخد، مغز ناامید من همه آنها را فراموش کرده است. سپس حیله‌ای است که ذهنم انجام می‌دهد و می‌گوید: «اوه، فقط یک دقیقه دیگر به چشمانم استراحت می‌دهم و سپس بلند می‌شوم». آره درسته همه ما می دانیم که چگونه این کار انجام می شود.

اعتراف شماره ۲: اگر تا به حال کاملاً واضح نیست، بله , من آدم صبح نیستم.

من برعکس آدم صبح هستم. خودکنترلی من در این زمان از روز کاملاً کم است. وسوسه به خواب رفتن خیلی قوی است و نمی توان آن را نادیده گرفت.

پس چگونه این کار را انجام دهم؟ چگونه آن عادت تمرینی بسیار مهم را حفظ کنم؟ “تصمیم” ۱۲ ساعت از شب قبل شروع می شود، زمانی که به سگم غذا می دهم.

درست است. حفظ عادت تمرینی سالم من نتیجه انتخاب من برای غذا دادن به شام ​​سگم در ساعت ۵ بعد از ظهر شب قبل از رفتن به باشگاه است. این سیستمی است که من توسعه داده ام. یک هک زندگی شخصی که ثابت کرده برای من کار می کند. اجازه دهید در مورد یکی از اعضای خانواده پشمالوی “کوچولو” خود توضیح بیشتری بدهم.

هدلی دانمارکی و هک خودکنترلی من

< div class="standardText" readability="36">

سگ من، هدلی، یک جانور غول پیکر است. او یک گریت دین است، قدش ۳۶ اینچ و وزنش حدود ۷۰ کیلوگرم است. اشتهای این سگ بی رقیب است. من هرگز چنین چیزی را ندیده ام.

من تصمیم گرفتم از این به نفع خودم استفاده کنم: غذا خوردن سیری ناپذیر سگ من دلیلی است که من می توانم صبح زود از رختخواب بلند شوید و به باشگاه بروید.

غذا خوردن هدلی مانند ساعت است. او دقیقاً در فواصل ۱۲ ساعته غذا می خورد. با غذا دادن به او در ساعت ۵ بعد از ظهر، او آماده است، و منظورم آماده است که صبح روز بعد درست ساعت ۵ صبح صبحانه بخورد. او تبدیل به ساعت زنگدار من می شود تا مرا از رختخواب بلند کند و به باشگاه برود.

اما برخلاف زنگ ساعت. ساعتی که می‌توانید روی آن چرت بزنید، ناله و پارس او خاموش نمی‌شود. من از این به نفع خودم استفاده می کنم زیرا تا زمانی که او گرسنه است و صبحانه می خواهد، من نمی خوابم.

و وقتی با او بیدار می شوم، و او را سیر می کنند و بیرون می برند، آنقدر شبیه یک انسان واقعی هستم که می توانم به باشگاه بروم و کارهایم را انجام دهم. عالی کار میکنه. اما نکته اینجاست: اگر شب قبل ساعت ۷ یا ۸ شب به او غذا دادم، فراموشش کنید. من به باشگاه نمی روم زیرا او تا ساعت ۷ یا ۸ صبح آن روز صبح بیدار نمی شود. من فرصت کوچکی از زمانی را که باید یک تمرین را در برنامه شلوغم فشرده کنم، از دست داده ام.

خودکنترلی و اجتناب از وسوسه

<. /p>

همانطور که پیداست، مبارزه من با بلند شدن از رختخواب، و تاکتیک کمی برای مقابله با آن، پشتوانه علمی دارد. . کار مایکل اینزلیخت، مارینا میلیاوسکایا و همکاران نشان داده است که دستیابی به اهداف ما ارتباط کمی با درگیر کردن منابع خودکنترلی دارد. در مقاله خود با عنوان “چه چیزی در مورد خودکنترلی عالی است؟ اینزلیخت و تیم شواهد قانع‌کننده‌ای پیدا کرد که نشان می‌دهد خودکنترلی با نیروی وحشیانه چندان مهم نیست.

“فرض قوی وجود دارد. با این حال، اعمال خودکنترلی مفید است. و ما در دراز مدت نشان می دهیم که اینطور نیست.”

شما نمی توانید در راه رسیدن به هدف قدرت اراده داشته باشید. این یک توهم خودکنترلی است، چیزی که ما به اشتباه به این باور رسیده ایم که برای تصمیم گیری سالم حیاتی است. ترجمه شده به وضعیت من، این بدان معنی است که هیچ مقداری از خودکنترلی هدفمند و پرتلاش قرار نیست باسن من را صبح از رختخواب خارج کند. من نمی توانم عمداً خود انضباط را احضار کنم و در آن لحظه تصمیم “درست” را برای رفتن به باشگاه بگیرم.

در عوض، آنچه که بهترین کار را انجام می دهد، طبق علم، ساختن سیستم است در زندگی خود برای جلوگیری از وسوسه بهترین «خودکنترل‌کنندگان»، مسلماً افرادی که در زندگی موفق‌ترین هستند، گروهبان‌های مته منظمی نیستند که ما معتقدیم.

آنها باهوش تر از این هستند. کاری که آنها در عوض انجام می دهند این است که احتمال اینکه یک وسوسه یا اصرار (مانند خواب) بر تصمیم مرتبط با هدف بالاتر یا عدم تصمیم گیری آنها (مانند انتخاب در رختخواب ماندن و باشگاه نرفتن) تأثیر بگذارد را محدود می کنند.

انتخاب من برای تغذیه توسط سگ اسب غول پیکر در ساعت ۵ عصر شب قبل سیستمی است که باید به من کمک کند از وسوسه دوری کنم، بنابراین باعث می شود در آن لحظه تصمیم درستی بگیرم. اگرچه به نوعی این تصمیم قبلاً ۱۲ ساعت قبل گرفته شده بود.

از این بابت احساس بدی ندارم. اعترافات اولیه من تلاش من برای حفظ یک عادت سالم در ورزشگاه نشانه ای از شکست اراده من نیست، بلکه نشانه این است که من یک انسان هستم.

ترفند، همانطور که اکنون آموخته ام، یافتن راه های ساده و در عین حال هوشمندانه برای به دست آوردن عادات سالم است. (ورزش یا غیره) بچسبید، بدون اتکا به هیچ نوع خودکنترلی تلاشگرانه. زیرا همانطور که پیداست، این پدیده واهی «نیروی اراده» کنترل شده قدرت زیادی برای شروع ندارد.

اما باید در اینجا توقف کنم. ساعت من می گوید ساعت ۱۶:۵۸ است، یعنی یک سگ گرسنه برای غذا دادن و یک عادت تمرینی برای ادامه دادن پیدا کردم

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده متعلق به خودشان است، نه نظرات Inc.com.

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی