عمومی

این استراتژی چهار قسمتی چگونگی سطح بازی را بیان می کند زمینه برای همه کارآفرینان

این استراتژی چهار قسمتی چگونگی سطح بازی را بیان می کند
زمینه برای همه کارآفرینان

می‌خواهید به نابرابری در آمریکا رسیدگی کنید؟ کارآفرینان متنوع تر را پرورش دهید.

این توصیه کلیدی پشت راهبرد جدید بنیاد یوینگ ماریون کافمن برای کاهش موانع ورود برای کارآفرینی و ایجاد مشاغل جدید. غیرانتفاعی غیرانتفاعی  مستقر در کانزاس سیتی، میسوری که برای تقویت کارآفرینی کار می کند  پیشنهاد را با نام «طرح تجاری جدید آمریکا برای سال ۲۰۲۲» در اواسط ماه مه منتشر کرد.

گروه های متعددی قبلاً این طرح را ستایش کرده اند، از جمله اتاق سیاه ایالات متحده، یک سازمان مستقر در واشنگتن دی سی که برای توسعه و رشد کار می کند. شرکت های سیاه پوست ران بازبی، رئیس ارشد و مدیر عامل Black Chambers ایالات متحده در بیانیه‌ای گفت: «کارآفرینان سیاه‌پوست همچنان با چالش‌های نامتناسبی در مسیر تبدیل شدن به صاحب کسب‌وکار مواجه هستند. بازبی ادامه داد که این طرح “این واقعیت را به رسمیت می شناسد و هماهنگی ایالتی و محلی را برای پیشبرد مالکیت مشاغل سیاه پوست در سراسر کشور پیشنهاد می کند.”

در اینجا پیشنهادهایی در چهار حوزه اصلی است که این طرح به دنبال بهبود آنها است:

۱٫ دسترسی به فرصت

علاوه بر مشکلات سیستمی که از راه‌اندازی استارت‌آپ‌ها توسط افراد کم نمایندگی جلوگیری می‌کند، تشریفات اداری و سایر الزامات نظارتی نیز می‌تواند نقش داشته باشد.

  • برای کمک به رفع این مشکل، طرح کسب و کار پیشنهاد می کند که دولت های محلی، ایالتی و فدرال برای تسریع روند شروع یک کسب و کار تلاش کنند. این امر می تواند شامل کوتاه کردن کاغذبازی ها و هزینه ها و همچنین ساده سازی فرآیندهای محلی برای دریافت مجوزها و مجوزها باشد.
  • این طرح همچنین گسترش دسترسی به اقتصاد دیجیتال را پیشنهاد می‌کند، مانند افزایش دسترسی به شبکه‌های باند پهن، که می‌تواند به کسانی که در مناطقی بدون دسترسی قوی به اینترنت زندگی می‌کنند کمک کند.

۲٫ دسترسی به منابع مالی

بر اساس گزارش کافمن، دسترسی به سرمایه همچنان یک مانع رایج برای کارآفرینان است. هشتاد و سه درصد از کارآفرینان در اولین راه‌اندازی کسب‌وکار به وام‌های بانکی یا سایر اشکال سرمایه، مانند سهام خصوصی، دسترسی ندارند.

  • موسسات مالی توسعه جامعه (CDFIs) و موسسات سپرده گذاری اقلیت (MDIs) منابع مهمی برای مشاغل جدید و کوچک هستند – به ویژه در جوامع کم درآمد. حذف برخی از چالش‌های سرمایه‌گذاری که CDFI و MDI با آن مواجه هستند، به علاوه گسترش برنامه‌های سپرده اجتماعی، می‌تواند باعث سرمایه‌گذاری بیشتر در جوامع شود.
  • از کنگره بخواهید که طرح اعتباری کسب‌وکارهای کوچک دولتی را دائمی کند، برنامه‌ای که هدف آن تامین مالی است. گسترش دسترسی به سرمایه برای جوامع محروم و مدرن کردن قانون سرمایه‌گذاری مجدد در جامعه نیز می‌تواند کارآفرینی را افزایش دهد. این قانون از ایجاد خط قرمز جلوگیری می‌کند و بانک‌ها را تشویق می‌کند تا به همه افراد دارای پیشینه درآمدی در جوامع خود وام بدهند. رگولاتورهای بانکی در حال حاضر برای اصلاح قانون کار می کنند و در میان آنها را پیشنهاد می کنند. موارد دیگر، برای انطباق با پیشرفت‌های بانکداری (بانکداری آنلاین و موبایلی) و شفافیت بیشتر برای ارزیابی‌های جامعه برای اطمینان از اینکه بانک‌ها به تعهدات خود در رسیدگی به نابرابری‌ها در دسترسی به اعتبار عمل می‌کنند.

۳٫ دسترسی به دانش 

آموزش کسب و کار مناسب نیز می‌تواند سودآوری داشته باشد.

  • کافمن پیشنهاد می‌کند با سرمایه‌گذاری در مدارس (چه سنتی و چه در تجارت) شروع کنید تا به دانش‌آموزان اجازه دهید مسیرهای مختلفی مانند یادگیری مبتنی بر کار را کاوش کنند.
  • سیاست‌گذاران می‌توانند با ارائه این برنامه‌ها گام بردارند. مشوق هایی برای شرکای منبع مربی این می‌تواند به افزایش تعداد کارآفرینان با پیشینه‌های کم‌نمایش کمک کند. بر اساس این طرح، سرپرستی شانس اشتغال و رشد درآمد قوی‌تر را برای صاحبان مشاغل بهبود می‌بخشد.

۴٫ دسترسی به پشتیبانی 

جهش برای تبدیل شدن به یک کارآفرین ریسک بی نظیری دارد، اما داشتن یک پشتیبانی قوی سیستم (و دسترسی به آن پشتیبانی) تحمل این خطر را آسان تر می کند. گسترش دسترسی به گزینه‌های مراقبتی و مراقبت‌های بهداشتی و ارائه تخفیف بدهی دانش‌آموزان، برخی از پیشنهادات برای حمایت از افرادی است که سایر محدودیت‌های زندگی روزمره را مدیریت می‌کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا