عمومی

او به ساخت صنعت آبجوی صنایع دستی کمک کرد. الان داره کار میکنه تا آن را متنوع تر کنید

او به ساخت صنعت آبجوی صنایع دستی کمک کرد. الان داره کار میکنه
تا آن را متنوع تر کنید

سلست بیتی اولین زن سیاه پوست در ایالات متحده برای داشتن یک کارخانه آبجوسازی. فقط به آن صورت اتفاق افتاد. بیتی پس از سالها آبجوسازی خانگی در آپارتمانش در شهر نیویورک، شرکت آبجوسازی هارلم را در سال ۲۰۰۰ تأسیس کرد. اما اگرچه این نشان دهنده پیشرفت بود، رشد نام تجاری آسان نبود. از زمانی که هارلم بروینگ اولین آبجو خود را با نام Sugar Hill Golden Ale راه اندازی کرد، رقابت در صنعت آبجوی دست ساز ایالات متحده افزایش یافت و تعداد آبجوسازی های داخلی از حدود ۱۵۰۰ به بیش از ۹۰۰۰ رسید.

شرکت بیتی همچنان یک شرکت کوچک است و فقط در نیویورک، ویرجینیا و کارولینای شمالی توزیع می‌شود. با این حال، Anheuser-Busch ارزش کافی در برند برای ارائه پیشنهاد خرید در سال ۲۰۰۶ دید که بیتی آن را رد کرد. او در حال حاضر هیچ برنامه ای برای فروش کسب و کار ندارد.

در واقع، وقتی بیتی این روزها از مقیاس‌پذیری صحبت می‌کند، می‌گوید که احتمالاً به اندازه درآمد در مورد مشارکت اجتماعی صحبت می‌کند. “سوال این است که چگونه می‌توانیم آبجوهای سیاه و قهوه‌ای بیشتری به دست آوریم؟”

او معتقد است که پاسخ در استفاده از هارلم نهفته است. نام تجاری Brewing برای ایجاد فرصت برای دیگر کارآفرینان رنگی در صنعت. برای این منظور، بیتی، ۵۸ ساله، در حال تبدیل یک انبار تاریخی تنباکو در راکی ​​ماونت، کارولینای شمالی، به “دهکده آبجوسازان” به نام هارلم برو ساوت است. در آنجا، آبجوسازان جدید و مشتاق می‌توانند دستور العمل‌های خود را روی یک سیستم دم‌آوری دسته‌ای کوچک آزمایش کنند.

Dogfish Head Brewery چند چیز درباره ایجاد جامعه حول یک برند کوچک آبجو می داند. پس از تأسیس Dogfish Head در Rehoboth Beach، Delaware، در سال ۱۹۹۵، Calagione این شرکت کوچک را به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان آبجوسازی در کشور تبدیل کرد. Dogfish Head شرکت ۵۰۰۰ را چهار سال متوالی در اواسط دهه ۲۰۰۰ ساخت. در سال ۲۰۱۹، با شرکت آبجو بوستون، سازنده ساموئل آدامز بوستون لاگر، در قراردادی ۳۰۰ میلیون دلاری ادغام شد.

کالاژیونه سابقه طولانی همکاری با سایر شرکت‌ها در زمینه آبجوهای آزمایشی، از جمله همکاری اخیر با Patagonia Provisions، بازوی غذایی پایدار شرکت پوشاک در فضای باز، بر روی پیلزنر ساخته شده با Kernza، دانه‌ای دائمی که کربن را در زمین جدا می‌کند. شاید تعجب آور نباشد که کالاگیونه ۵۳ ساله از استراتژی بیتی برای همکاری با آبجوسازان دیگر در کوه راکی ​​حمایت می کند.

“جامعه آبجوسازی صنایع دستی دارای کالاگیونه می‌گوید که همیشه روحیه همکاری و رفاقت را تقویت می‌کند. “این واقعاً روح جامعه آبجوی صنایع دستی آمریکا را تجسم می بخشد که به یکدیگر کمک کنند و صدای برند یکدیگر را تقویت کنند.”

در آن ما بیتی و کالاگیونه را در Dogfish Head Brewings & Eats گرد هم آوردیم، میخانه آبجو در Rehoboth Beach جایی که Calagione نام تجاری خود را راه اندازی کرد، تا آبجوهای یکدیگر را امتحان کنند و استراتژی هایی را برای رشد صنعت خود در هارلم و فراتر از آن به اشتراک بگذارند.

بیتی با ورود به پروژه دهکده آبجو در راکی ​​مانت، حدود ۳۵ نفر را برای اداره انبار استخدام خواهیم کرد. نظر شما در مورد برنامه من برای ایجاد فضایی برای آبجوسازانی که بخشی از معادله آبجوسازی صنایع دستی نیستند چیست؟

Calagioneمن مفهوم دهکده آبجو را دوست دارم، زیرا با جامعه صحبت می کند. شما می گویید، “من سعی می کنم این فضا را نه فقط برای برندم، بلکه برای آبجوسازی های سیاه و قهوه ای ایجاد کنم تا از یکدیگر یاد بگیرند و به یکدیگر کمک کنند.” من عاشق این هستم که صدای شرکتی ندارد. صدای جمعی و خوشامدگویی دارد.

بیتی مطمئنم که افراد زیادی در مورد شما به شما مراجعه می کنند. انجام مشارکت چگونه تصمیم می گیرید که کدام یک منطقی هستند؟

Calagione فرصت هایی برای یادگیری وجود دارد که آیا ما با آنها شریک هستیم یا خیر؟ کسی که در مقیاس کوچکتر از نام تجاری Dogfish یا بزرگتر است. من فکر می کنم مطمئن شدن از مناسب بودن شریک برای برند شما بهترین فیلتر برای نزدیک شدن به هر فرصت شراکتی است، به جای اینکه بپرسید: “آیا انجام این کار به من کمک می کند تا نام تجاری خود را توسعه دهم؟”

بیتی شما چهلمین سالگرد آلبوم Bitches Brew مایلز دیویس را با همکاری با سونی موزیک برای یادبودی به نام Dogfish Head Bitches Brew جشن گرفتید. رویکرد شما از نظر ایجاد نوآوری و آزمایش چیست؟

- او به ساخت صنعت آبجوی صنایع دستی کمک کرد. الان داره کار میکنه
تا آن را متنوع تر کنید

Calagione داشتم با برادرزاده مایلز دیویس، که با گروه Bitches Brew 40th Anniversary همبازی می‌شد، صحبت می‌کردم و از او داستان می‌خواستم. او به من گفت که آنچه که مایلز را به یک نوازنده نمادین تبدیل کرده است را می توان در یکی از شناخته شده ترین نظرات او یافت: “آنچه را که هست ننواز. این توصیف کاملی از چگونگی موفقیت شما به عنوان یک کارآفرین است. جایی که کسی در حال بازی نیست فضای خالی پیدا می‌کنید و صدای خود را در آن می‌سازید. و ما به عنوان یکی از کوچکترین آبجوسازی های تجاری در آمریکا شروع به کار کردیم.

بیتی من در مورد آن می دانم!

Calagione بنابراین من برای کارهای بعدی از هر شکل هنری و صنعتی غیر از صنعت آبجوسازی تجاری، زیرا آن چیزی است که در حال حاضر وجود دارد. من سعی می کنم فضاهای خلاقانه ای را که وجود دارد – موسیقی و غذا و هنر – پیدا کنم و از آنها الهام بگیرم. بنابراین، در مورد شما، چگونه می‌توانید رنسانس تولید صنایع دستی را در برابر رنسانس هارلم قرار دهید؟ کجا می بینید که آنها در حال دم کبوتر شدن هستند؟

بیتی ما قطعا بین رنسانس هارلم گرده افشانی داشته ایم. و آبجوهای ما، از نظر نام تجاری ما. IPA خیابان ۱۲۵ ما را می‌چشید، که دویستمین سالگرد خیابان ۱۲۵ را جشن می‌گیرد. نقشه‌ای از هارلم روی برچسب وجود دارد که برخی از خیابان‌های نمادین مانند بلوار مالکوم ایکس و بلوار فردریک داگلاس را نشان می‌دهد. اینها برای افرادی نامگذاری شده اند که از نظر فرهنگی و رنسانس به طرق مختلف با هارلم مرتبط بوده اند.

من مفهوم آبجوسازی را دوست دارم. روستا، زیرا با جامعه صحبت می کند.” –Sam Calagione

ما Sugar Hill Golden Ale خود را داریم، با الهام از آهنگ “Take the ‘A’ Train” اثر دوک الینگتون، که مردم را تشویق می کند به Sugar Hill بروند و هارلم را کشف کنند. برای من مهم است که مطمئن شوم مردم این کار را نمی کنند. این تاریخ ها را فراموش نکنید. ما این کار را به روش کوچک خود در برچسب خود و با حمایت از نوازندگان جاز و رویدادهای محلی در تئاتر رقص هارلم انجام می دهیم.

Calagione وقتی “Sugar Hill” را می شنوم، به هیپ هاپ و Sugarhill Gang نیز فکر می کنم. من به هیپ هاپ، پانک، و دم آوری کرافت به عنوان سه آمریکایی منحصر به فرد اما مرتبط نگاه می کنم. اشکال هنری که در همان لحظه در اواخر دهه ۱۹۷۰ آغاز شد. و وقتی به آبجوی دست‌ساز به‌عنوان جهانی جامعه‌ساز فکر می‌کنید و به نحوه رشد هیپ‌هاپ از مهمانی‌های بیرون و سپس پانک، با گروه‌هایی که در سراسر کشور می‌چرخند و جامعه را تشکیل می‌دهند، نگاه می‌کنید، هر سه از جایگاه‌هایی به سمت جریان اصلی حرکت کردند، زیرا آنها ابتدا در مورد اجتماع و اشتیاق بودند، نه پولدار شدن.

- او به ساخت صنعت آبجوی صنایع دستی کمک کرد. الان داره کار میکنه
تا آن را متنوع تر کنید

بیتی به نظر شما چه راه‌هایی وجود دارد که می‌توانیم تنوع، برابری و گنجاندن در فضای آبجوی صنایع دستی را افزایش دهیم؟ و برخی از کارهایی که برای ارتقای مکالمه انجام داده اید چیست؟

Calagione I’ مفتخرم که سگ ماهی همیشه یک شایسته سالار بوده است. اگر خودتان را در کارتان ثابت کنید، پیشرفت خواهید کرد. بنابراین، من فکر می‌کنم که از آنجایی که هر کسی می‌تواند به آن‌ها کمک کند، بدون توجه به پیشینه، رنگ پوست یا تحصیلاتش، یکی از مزایای بزرگی است که جامعه آبجوسازی صنایع دستی دارد.

Calagione مثالی که شما با ایجاد کسب‌وکاری که با مارک‌های دیگر همکاری می‌کند و عمدی در گفتن، “این یک گاوصندوق است” تعیین می‌کنید. فضایی برای دیگر کارآفرینان سیاه‌پوست و قهوه‌ای، “شما فضایی را حتی در آن جهان بزرگتر DEI انتخاب می‌کنید. بنابراین فکر می‌کنم خاص بودن به اندازه شما روشی هوشمندانه برای نزدیک شدن به آن است.

بیتی انجام دهید. فکر می کنید اشتیاق می تواند کمبود تجربه را جبران کند؟ هنگام استخدام به دنبال چه چیزی هستید؟

Calagione ما سخت کار می کنیم تا مطمئن شویم هر شرکت جدید -کارگر یک تناسب فرهنگی عالی است قبل از اینکه مطمئن شویم رزومه آنها مناسب است. در روز مصاحبه، آنها وقت دارند با افرادی در شرکت ما صحبت کنند که در جریان گزارش آنها حضور ندارند. همچنین با این افراد چند نوشیدنی می خوریم. ما می گوییم، “خوب، آنها سرم حقیقت مایع داشتند – آیا این هنوز کسی است که می خواهیم با او معاشرت کنیم؟”

بیتی چگونه تصمیم می‌گیرید چه مسئولیت‌هایی را به عهده بگیرید و چه مواردی را واگذار کنید؟

Calagione من فکر می کنم کارآفرینانی که شرکت های خود را به گونه ای پایدار رشد می دهند کسانی هستند که می گویند، “بسیار خوب، من کلاه های زیادی بر سر دارم. کلاه بازاریابی، نام تجاری کلاه و کلاه جامعه‌سازی به خوبی برای من مناسب است. کلاه صفحه‌گسترده اکسل یا کلاه مدیریت منابع انسانی و کلاه خط‌مشی برای من سردرد ایجاد می‌کند.” ضربه زدن به افرادی با قدرت های فوق العاده مکمل قدرت شما، ویژگی مشترک موفق ترین کارآفرینانی است که من تا به حال ملاقات کرده ام.

در ۵۰۰۰ شرکت بیشتر شرکت کنیدgif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - او به ساخت صنعت آبجوی صنایع دستی کمک کرد. الان داره کار میکنه
تا آن را متنوع تر کنیدمستطیل

از شماره سپتامبر ۲۰۲۲ مجله Inc.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی