عمومی

اعمال تاریک دیوید وین اسکانس و تشییع جنازه بره رسوایی خانگی

اعمال تاریک دیوید وین اسکانس و تشییع جنازه بره
رسوایی خانگی

خانواده‌ها در لحظات آرام خداحافظی خود، با انتظار مراقبت، احترام و عزت، عزیزان خود را به مریدان می‌سپارند.

این متخصصان که اغلب ستون‌های حمایت در مواقع غم و اندوه به حساب می‌آیند، نقش مهمی در روند عزاداری دارند. با این حال، در زیر سطح این حرفه قابل اعتماد، یک واقعیت نگران کننده نهفته است.

برخی در صنعت تشییع جنازه، که از شر کلاهبرداری و طمع مصون نیستند، آسیب پذیری خانواده های داغدار را فرصتی برای استثمار می دانند.

در واقع، برخی این صنعت را یک صنعت غارتگر نامیده‌اند و ولخرجی‌های فراوانی را از خانواده‌های آسیب‌پذیری که نمی‌توانند در زمان غم و اندوه خود از عهده آن برآیند، جمع کنند.

جای تعجب نیست که بازار تشییع جنازه نام بدی پیدا کرده است. در سال ۱۹۶۳، زمانی که کتاب افشاگرانه جسیکا میتفورد به نام «راه آمریکایی مرگ» منتشر شد، میانگین مراسم خاکسپاری در ایالات متحده حدود ۷۵۰ دلار هزینه داشت که در سال ۲۰۲۴ به حدود ۷۵۰۰ دلار تبدیل می شود.

با این حال، هزینه های تشییع جنازه بسیار فراتر از نرخ تورم تند افزایش یافته است. امروز میانگین هزینه مراسم تشییع جنازه می تواند تا ۱۲۰۰۰ دلار یا بیشتر باشد.

در همین حال، هزینه مراسم تشییع جنازه همراه با سوزاندن جنازه بین ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰ دلار هزینه دارد.

با افزایش هزینه خدمات تشییع جنازه بار مالی بر دوش خانواده‌های عزادار به یک نگرانی مبرم تبدیل شده است و آنها را در زمانی که قضاوتشان مبهم است، مستعد فریبکاری می‌کند.

در این زمینه اعتماد و آسیب‌پذیری بود. که جنایات دیوید وین اسکانس رخ داده است. اما حماسه اسکانس بسیار تاریک تر از استثمار صرف بود. او در یک رشته جنایات که چندین دهه به طول انجامید، از اعتماد مشتریان به او سوء استفاده کرد.

تجارت خانوادگی

از قضا. Sconce در صنعت تشییع جنازه متولد شد. پدربزرگ او در سال ۱۹۲۹ خانه تشییع جنازه بره در پاسادنا کالیفرنیا را تأسیس کرد و از آن زمان تا کنون یک تجارت خانوادگی باقی مانده است. بره همچنین کوره سوزنی پاسادنا را باز کرد.

در زمانی که اسکانس وارد عکس شد، مادرش لوریان لمب کانس و پدر جری اسکانس در حال اداره خانه تشییع جنازه بره بودند. دیوید اسکونس مجوز مومیایی کردن خود را برای کار در تجارت خانوادگی در سال ۱۹۸۲ دریافت کرد و قبل از اینکه شعبه خود را شروع کند و کوره کوره کورش را شروع کند. به خانه های تشییع جنازه که به کوره های مرده سوزی خود دسترسی نداشتند. Sconce خدمات خود را با نیمی از هزینه استاندارد صنعت ارائه کرد – فقط ۵۵ دلار برای هر جسد، از جمله حمل و نقل به و از کوره مرده سوز. قیمت تخفیف خورده؟ پاسخ در کمترین حد آزاردهنده است.

کشف یک رسوایی

اولین اشاره به یک رسوایی در سال ۱۹۸۷ رخ داد، زمانی که آتش نشانی محلی یک تماس تلفنی ناراحت کننده دریافت کرد. تماس‌گیرنده ابرهای تیره‌ای از دود منتشر شده از کارخانه سرامیک اسکار و بویی را که جانباز جنگ جهانی دوم به‌عنوان گوشت سوزان یاد می‌کرد، گزارش کرد.

طولی نکشید که سازمان آتش نشانی متوجه شد که Oscar’s Ceramics اصلاً سفال تولید نمی کرد، از آن توسط Coast Cremations برای تکمیل کوره های اصلی خود استفاده می شد. اما Sconce به طور غیرقانونی این تجارت را با استفاده از مجوز کارخانه سرامیک اداره می کرد.

کسب و کار به قدری رونق یافته بود – تا سال ۱۹۸۵ اسکانس هر سال حدود ۸۰۰۰ جسد را سوزانده بود – که کوره های دوگانه سوزان سوزی پاسادنا ۱۸ ساعت در روز کار می کردند … و هنوز نمی توانستند حجم سفارشات را تحمل کنند.

کارخانه سرامیک نیز نمی‌توانست با هجوم درخواست‌های مرده‌سوزی – حداقل نه از نظر قانونی، پاسخ دهد. . در حالی که قانون کالیفرنیا می‌خواهد سوزاندن جسد فقط یک جسد در یک زمان انجام شود، کسب‌وکار اسکانس این قانون را به رخ کشید و به طور معمول سوزاندن دسته جمعی را انجام داد.

کارمندان بعداً شهادت دادند که معمولاً در یک زمان حدود ۹ جسد را می سوزاندند، اما گاهی اوقات با یکدیگر رقابت می کردند تا بیشتر اجساد – حتی ۱۵ نفر – را در یک جسد بچکانند. کوره با هم

svg%3E - اعمال تاریک دیوید وین اسکانس و تشییع جنازه بره
رسوایی خانگیبازرسان آتش نشانی حاضر در صحنه از آنچه در داخل کوره سوزان سوزی موقت پیدا کردند وحشت کردند. با باز کردن یکی از کوره ها، پای انسان در حال سوختن بلافاصله روی زمین افتاد. بشکه های خاکستر در اطراف پراکنده شد.

چه اتفاقی برای آن بشکه های خاکستر افتاد؟ کارمندان بعداً شهادت دادند که به آنها دستور داده شد که مقادیر مناسبی را از بشکه‌ها جمع کنند – وزن‌های مخصوص برای مردان و مقدار دیگر برای زنان.

بی‌احترامی مردگان و سوزاندن اجساد بیش از حد مجاز توسط قانون، نوک کوه یخ برای اعمال جنایتکارانه Sconce بود. همانطور که کسب و کار او مورد بررسی قرار گرفت، تاکتیک های مبهم بیشتری آشکار شد – به ویژه دزدی بقایای انسان.

عملکرد استاندارد برای سوزاندن سواحل شامل بازرسی هر جسد برای پر کردن طلا بود.

یک کارمند به یاد می آورد که اسکانس به او دستور می دهد: «انبر را بخوان. این فلز بعداً ذوب شد و به مغازه‌های گروفروشی فروخته شد. اگر فک قفل بود، Sconce آن را با استفاده از پیچ گوشتی یا حتی میله کلاغ باز می کرد.

 

اما این رسوایی حتی به همین جا ختم نمی شود.

در سال ۱۹۸۶، اسکانس و والدینش سرمایه‌گذاری مشترکی به نام بانک بین‌المللی چشم و بافت ساحلی راه‌اندازی کردند که از طریق آن اعضای بدن به‌دست‌آمده از اجساد را که برای احترام به آنها پول می‌دهند، می‌فروشند.

چگونه می‌توانستند از بافت‌های انسانی سود ببرند در حالی که قانون کالیفرنیا به رضایت امضا شده از نزدیکان نیاز دارد؟ البته با جعل مجوزها!

در طی یک دوره ۳ ماهه، اسکانس و تیمش ۱۳۶ مغز، ۱۴۵ قلب و ۱۰۰ ریه را برای استفاده در دانشکده های پزشکی ربودند. در یک مورد، به گفته دادستان، خانواده ای از دیدن جسد عزیزش ممانعت به عمل آمد، زیرا بی اطلاع از چشمان آنها قبلاً گرفته شده بود.

در حالی که فروش کامل دستمال کاغذی قانونی نبود، در عوض برای استخراج و جابجایی به شرکت پول پرداخت شد.

در نهایت، پرونده خانه تشییع جنازه بره منجر به دعوی قضایی گسترده ای شد که شامل ۱۰۰ مرده مرده بود که با Sconce و شرکت قراردادی برای سوزاندن سوزاندن مرده بودند. کت و شلوار ۱۵٫۵ میلیون دلاری در سال ۱۹۹۱ شامل ۲۰۰۰۰ نفر از بستگان افرادی بود که توسط هیئت تشییع جنازه سوزانده شده بودند.

Sconce همچنین به ۲۱ فقره اتهام مربوط به عملیات غیرقانونی سوزاندن سوزاندن در ازای ۵ مورد مجرم شناخته شد. یک سال محکومیت با این حال، این اولین باری نبود که او قانون را زیر پا گذاشت.

توطئه‌ها برای ساکت کردن رقبا

فکر می‌کنم اسکانس نمی‌تواند پایین تر از بی احترامی و غارت مردگان فرو می رود؟ دوباره فکر کنید.

در همان زمان که او عملیات سوزاندن غیرقانونی را انجام می‌داد، اسکانس برای محافظت از سرمایه‌گذاری سودآور خود اقدام می‌کرد.

رقبا شروع به توجه به کسب و کار پربار اسکانس کردند، نه تنها به دلیل قیمت‌های مقرون به صرفه‌ای که او در زیرزمین تعیین می‌کرد، بلکه به دلیل حجمی که او می‌توانست از آن استفاده کند.

در سال ۱۹۸۴، ران هاست، که مدیریت مرده،” یک صنعت را منتشر کرد. خبرنامه، تهدید کرد که اسکانس و والدینش را به دلیل انجام چندین سوزاندن سوزاندن، افشا خواهد کرد. او از لوریان اسکونس می‌خواست که کتاب بگوید که سوزاندن او به صورت انفرادی انجام شده است. دیوید اسکانس، با این حال، نمی تواند اجازه دهد چنین سوگند رخ دهد. او گفت که قصد دارد از “پسران” خود ویراستار را ملاقات کند.

هاست بعداً به یاد آورد که او و یکی از دوستانش توسط دو مرد که خود را پلیس نشان می دادند مورد حمله قرار گرفتند و آنها پرتاب کردند. آمونیاک و سس jalapeno در چشمان آنها.

یکی از «پسران» دیوید بعداً به جرم ضرب و شتم هاست اعتراف کرد و شهادت داد که اسکانس برای این حمله ۷۰۰ یا ۸۰۰ دلار به او پرداخته است.

در حالی که حمله از قتل فاصله زیادی دارد، جنایت اسکانس به پایان نرسیده بود.

تیم واترز مردی در بربانک بود که به صداقت شهرت داشت. با این حال، او در میان رقبا در بازار سوزاندن مرده محبوبیت نداشت، زیرا او به شدت تجارت را از آنها گرفت.

واترز مراسم تشییع جنازه یا تشییع جنازه خود را نداشت. در عوض، او به عنوان یک مرد میانجی عمل می کرد، اجساد را جمع آوری می کرد، آنها را به کوره مرده می برد و برمی گرداند.

واترز شایعاتی را منتشر کرد مبنی بر اینکه Sconces در یک زمان بیش از یک جسد را می سوزاند. در سال ۱۹۸۵، واترز توسط مردی مورد حمله قرار گرفت که در نهایت شهادت داد که اسکانس این حمله را انجام داده و به او گفته است که این حمله را شبیه سرقت کند، بنابراین او جواهرات واترز را نیز دزدید.

با این حال، دو ماه بعد، پس از بیماری، واترز بر اثر حمله قلبی درگذشت. فقط بعد از آن بود که پلیس شروع به بررسی مرگ کرد… پس از شنیده شد که اسکانس درباره مسموم کردن او لاف می زند.

یکی از کارکنان Sconce بعداً اعتراف کرد که چیزی را در نوشیدنی واترز در رستورانی ریخته است. دفتر پزشکی قانونی شهرستان ونتورا بافت های ذخیره شده از کالبد شکافی اصلی واترز را دوباره بررسی کرد و علت مرگ را به مسمومیت با خرزهره تغییر داد.

در نتیجه این اعمال، اتهامات مربوط به توطئه و حمله به اتهامات مربوط به سوزاندن سوزان که در سال ۱۹۸۸ اسکونس و خانه تشییع جنازه بره با آن روبرو شدند، اضافه شد. <. /p>

اما بعداً زمانی که قاضی متوجه شد اسکانس تلاش کرده از توطئه کناره گیری کند، اتهامات لغو شد.

در حالی که اتهامات اولیه ممکن است بوده باشد. در ارتباط با تخلفات مربوط به مراسم تشییع جنازه، که منجر به همان ۵ سال زندان شد، آنها پایان جنایت اسکونس را نشان ندادند. در واقع، جنایات او فقط تشدید می‌شد.

svg%3E - اعمال تاریک دیوید وین اسکانس و تشییع جنازه بره
رسوایی خانگی
News_Chronicle_Fri__Apr_5__1991_-601×1024.jpg”

توطئه برای ارتکاب قتل

اگر فکر می‌کردید جنایات اسکانس فقط مربوط به محافظت از کسب و کار غیرقانونی کوره‌سوزی او است، شما اشتباه می کنید در واقع، او قبل از اتمام دوران محکومیت ۵ ساله خود با اتهامات جدی روبرو خواهد شد.

در واقع، دادستان ها دو اتهام جدید علیه اسکونسه مطرح کردند و مدعی شدند او خواستار قتل الی استفان شد، مالک انجمن سوزاندن سوزاندن کالیفرنیا.

استفان که بود و چرا اسکونس او ​​را می خواست کشته شده؟

استفان با سیندی استرانک، دختر یک تشییع جنازه رقیب ازدواج کرد. وقتی این جفت از هم جدا شدند، استرانک با برادر شوهر اسکانس آشنا شد.

در طول مراحل طلاق استرانک، مشخص شد که او از یک بیمه نامه عمر ۲۵۰۰۰۰ دلاری در استفان بهره می برد. در تلاش برای به دست آوردن بخشی از آن ثروت بادآورده، اسکانس به یک کارمند پیشنهاد داد ۱۰۰۰۰ دلار برای قتل استفان. خوشبختانه برای همه دست اندرکاران، این قتل هرگز رخ نداد.

از آنجایی که اسکانس همچنان با اتهامات دیگر خود روبرو بود، در نهایت به او پیشنهاد آزادی مشروط مادام العمر داده شد در صورتی که به آخرین اتهام توطئه.

عواقب قانونی بعدی

Sconce پس از گذراندن تنها ۲ و نیم از محکومیت ۵ ساله خود از زندان آزاد شد. ممکن است کسی فکر کند که او مشتاق است زیر رادار بماند – و از زندان بیرون بماند. از این گذشته، اسکانس همچنان با اتهامات توطئه روبرو بود، که در نهایت منجر به حبس مادام العمر در سال ۱۹۹۷ شد، یک حکم غیرعادی در کالیفرنیا.

پس از آزادی، اسکانس با دفتر آزادی مشروط خود در تماس بود. پست، انتقال به چندین ایالت از جمله نوادا، آریزونا و مونتانا.

اما سرانجام، اسکانس باید مراقب خود را ناامید کرده باشد، زیرا در سال ۱۹۹۴ در حالی که به عنوان راننده اتوبوس در آریزونا کار می کرد، به فروش بلیط اتوبوس جعلی اعتراف کرد. او دوباره به خاطر این اتهام به ۵ سال زندان محکوم شد.

اسکونس در نهایت در مونتانا به سر برد، جایی که او اجازه نقل مکان را در حالی که از همسر بیمارش مراقبت می‌کرد، دریافت کرد.

Sconce در سال ۲۰۰۸ در اخبار ظاهر شد، هنگامی که او در دادگاه فدرال شکایت کرد و مدعی شد که مدیر کمیسیون بین ایالتی مونتانا برای نظارت بر مجرمین بزرگسال، حقوق مدنی او را با فهرست کردن او به عنوان یک مجرم خشن نقض کرده است.

اسکونس ادعا کرد که این وضعیت مانع از استخدام او به عنوان راننده اتوبوس مدرسه شده است، کاری که او گفت در سه ایالت انجام داده است. مشروط

در سال ۲۰۱۱، اسکانس دوباره به دادگاه بازگشت اتهام سلاح گرم

قانون‌کن سابق اسلحه‌ای را از همسایه «قرض» گرفته بود و به جای پس دادن آن، سعی کرد آن را در یک مغازه‌فروشی بفروشد.

از آنجایی که اتهام اسلحه گرم یک جرم فدرال بود، این ادعا را برانگیخت که Sconce مدت مشروط مادام العمر را که در لس آنجلس دریافت کرده بود، نقض کرد. شهرستان. او بار دیگر به اتهام سلاح گرم به ۵ سال زندان محکوم شد.

<Sconce هنوز از قلاب خارج نشده بود. قاضی که برای جنایات اسکانس در کالیفرنیا حکم آزادی مشروط مادام العمر را صادر کرده بود، درباره آخرین فرصت اسکانس هشدار داده بود. اگر او دوباره ظاهر شود، این یک < است.حکم 25 تا ابد، و این همان چیزی است که مرد سوزاننده سابق دریافت کرد.

همانطور که انتظار می رفت، دادستان ها درخواست محکومیت کامل ابد در ارتباط با توطئه قتل استفان بیش از ۲۰ سال قبل. سرانجام، جنایتکار حرفه ای پشت میله های زندان بود.

کیتی بریدهیل، خبرنگار دادگاه، که کتابی به نام «چاپ شاپ» در مورد سوء استفاده‌های غیرقانونی اسکانس نوشت، گفت: «هر کسی که خانواده یا تجارتش را تهدید می‌کند، هدف چشم گاو نر او است. .

«او افراد را برای شکست دادن (رقیب) استخدام کرده بود مرتشین) ران هاست و همراهش، زیرا او تهدید کرده بود که در مورد سوزاندن چند نفره خبر خواهد داد. آنها خونین مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. >به NBC Montana گفت.

Sonce امروز کجاست؟ او در اوایل سال ۲۰۲۳ با آزادی مشروط آزاد شد. با هر شانسی، این آخرین کسی است که به زودی از او می‌شنود.

 


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی