ارزهای دیجیتال

اطلاعیه و اتفاقات مهم صرافی‌های ارز دیجیتال؛ ۱۳ اردیبهشت

اطلاعیه و اتفاقات مهم صرافی‌های ارز دیجیتال؛ ۱۳
اردیبهشت

تعداد تراکنش‌های روزانه صرافی پنکیک سواپ از کل تعداد تراکنش‌های روزانه شبکه اتریوم سبقت گرفت. در روز گذشته حدود ۱ میلیون و ۷۳۳ تراکنش در این صرافی به انجام شده است که در همین بازه زمانی، تعداد تراکنش‌های شبکه اتریوم ۱.۴۲۷ میلیون بوده است.

حجم روزانه معادل این تراکنش‌ها برابر ۱.۷ میلیارد دلار بوده است و ارزش کل قفل شده (TVL) در صرافی پنکیک سواپ بیش از ۹.۸ میلیارد دلار است.

صرافی پنکیک سواپ ۷.۸ میلیون دلار توکن CAKE را با استفاده از ۵.۶ میلیون دلار BNB از کارمزد تراکنش‌های این صرافی و ۲.۲ میلیون دلار BNB از محل کارمزد سرویس پیشبینی قیمت آن، از بازار خریداری کرده است. این حجم از توکن CAKE تا ساعاتی دیگر سوزانده خواهد شد. صرافی پنکیک سواپ دوشنبه هر هفته عملیات توکن سوزی را انجام می‌دهد.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بارتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی Gate.io توکن ORAO متعلق به شبکه OraoNetwork را به لیست رمزارزهای خود اضافه کرده است. معاملات این توکن در دو بازار معاملاتی ORAO/USDT و ORAO/ETH از ساعت ۲۲:۳۰  روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت آغاز می‌شود.

سرویس استارت‌آپ صرافی Gate.io توکن پلتفرم Sienna را عرضه می‌کند. این برنامه از ۴ می ساعت ۱۵ (۱۴ اردیبهشت ساعت ۱۹:۳۰) به مدت ۲۲ ساعت برگزار خواهد شد. در این مدت ۳۳۳۳.۳۳ توکن wSIENNA با قیمت ۶ دلار عرضه خواهد شد. کاربرانی که در این صرافی احراز هویت کرده باشند و در سطح  VIP1 باشند می‌توانند با استفاده از استیبل کوین USDT نسبت به خرید این رمزارز اقدام کنند.

سرویس HODL & Earn این صرافی برنامه هودل توکن ARGON را از امروز به مدت ۱۴ روز آغاز کرده است. کاربران با قفل کردن این توکن در این سرویس مشمول دریافت سود سالیانه ۱۰۰٪ خواهند شد.

صرافی Kucoin توکن LOCG را به لیست رمزارزهای خود اضافه کرده است. خرید و فروش این ارز در بازار معاملاتی LOCG/USDT با قیمت اولیه ۰.۰۳۶ دلار در دسترس قرار گرفته است. برداشت این رمزارز از روز ۷ می (۱۷ اردیبهشت) امکان‌پذیر خواهد بود.

علاوه بر آن توکن Fly در این صرافی نیز لیست شده است. معاملات جفت ارز Fly/USDT از تاریخ ۷ می و برداشت این رمزارز از ۸ می امکانپذیر خواهد بود.

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا