کسب و کار

اطلاعات شغل عکاسی و فیلمبرداری

تحصیلات شغل عکاسی و فیلمبرداری

اپراتورهای دوربین، سردبیران فیلم و عکاسان همگی لازم است که دارای مدرک عکاسی یا فیلمبرداری باشند. آموزش رسمی مهارت های آنها را بهبود می بخشد و چشم انداز شغلی بعد از فارغ التحصیلی را افزایش می دهد.

کسانی که مدرک خود را دریافت می کنند و یا حتی گواهی نامه فیلم، فیلمبرداری یا عکاسی را می گیرند، با تجهیزات تخصصی کار می کنند و نکات مربوط به صنعت را می آموزند که می تواند به آنها در موفقیت در مقاطع ورودی کمک کند. ویرایشگران فیلم می توانند فرآیند پس از تولید را مدیریت کنند. عکاسان جلوه های مختلف دوربین را دستکاری می کنند و اپراتورهای دوربین ترکیبات را تغییر داده و با دوربین های پیشرفته کار می کنند. اکثر افرادی که به دنبال دریافت مدرک عکاسی، فیلم یا فیلمبرداری هستند، لیسانس خود را دریافت می کنند.

گزینه های شغلی

کسانی که به دنبال شغل عکاسی و فیلمبرداری هستند و مدرک خود را در این زمینه دریافت می کند، مسیرهای شغلی زیادی برای پایین آمدن دارند. بسیاری از عناوین شغلی دانشجویان را ملزم به داشتن مدرک لیسانس می کند. در زیر توضیحات و مروری بر سه شغل احتمالی این فارغ التحصیلان شغل عکاسی و فیلمبرداری آورده شده است.

1 14 - اطلاعات شغل عکاسی و فیلمبرداری

اپراتور دوربین

یک گواهینامه در فیلمبرداری می تواند به افرادی که به عنوان اپراتور دوربین به دنبال شغل هستند، کمک کند. زیرا این برنامه ها به طور کلی دوره هایی را در زمینه کار با دوربین، ترکیب صحنه، تئوری رنگ و روشنایی آموزش می دهند. اپراتورهای دوربین از دوربین های فیلمبرداری، تلویزیون یا تصاویر متحرک برای فیلمبرداری از خبرنامه ها، برنامه های تلویزیونی، تصاویر متحرک، رویدادهای زنده، فیلم های موسیقی و سایر مطالب استفاده می کنند. در فیلمبرداری از تصاویر متحرک، مستندها یا برنامه های تلویزیونی، ممکن است آنها برای دستیابی به روایت و جلوه بصری بهینه تحت نظارت کارگردانان و سینماگران کار کنند. اپراتورهای دوربین که از رویدادهای زنده فیلم می گیرند، معمولاً توانایی تصمیم گیری سریع را برای حفظ ترکیب صحنه و کیفیت روایت دارند.

ویرایشگر فیلم

گواهینامه یا مدرک تحصیلی ویرایش فیلم می توانند تکنیک ها و تئوری های ویرایش را به دانشجویان آموزش دهد و همچنین یک بررسی کلی از روند پس از تولید ارائه نماید. این آموزش می تواند به محض ورود به دنیای حرفه ای به دانش آموزان کمک کند و صحنه های تلویزیونی و فیلم را کاهش دهد که معمولاً چندین بار از زوایای مختلف فیلمبرداری می شوند. ویراستاران فیلم وظیفه دارند تا مؤثرترین عکس را برای هر صحنه انتخاب کرده و به صحنه ها بپیوندند تا یک داستان منطقی شکل دهند. آنها ممکن است صحنه هایی را قطع کنند که به پیشرفت طرح کمک نمی کند. وقتی تصمیم می گیرید از کدام صحنه استفاده کنید، ویراستاران معمولاً به دنبال بهترین ترکیب عملکرد، عکاسی، زمان بندی و سازگاری هستند.

عکاسان از دانش به دست آمده از طریق مطالعه در کلاس درس و تجربه عملی برای گرفتن عکس های دیجیتالی یا سنتی استفاده می کنند. این کلاس ها از طریق برنامه های دریافت گواهینامه می توانند در مورد جلوه های مختلف دوربین، لنزها و تکنیک های ویرایش دیجیتال به دانش آموزان آموزش دهند. عکاسان از این مهارتها و مهارتهای دیگر برای خلق تصویری استفاده می کنند که ممکن است داستانی را به تصویر بکشد، روایتی را ایجاد کند، تصویری را ضبط کند یا یک اثر هنری ایجاد کند. عکاسان بسیار بیشتر از کارگران خوداشتغالی دارند. آنها ممکن است در انواع مختلفی از تخصص ها، از عکاسی پرتره یا عروسی گرفته تا عکسبرداری با عکس یا هنرهای زیبا استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: ایده کسب و کار زود بازده، سودآور و موفق

بیشتر بخوانید: راه اندازی کسب و کار مناسب با کمترین سرمایه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی