ارزهای دیجیتال

اشاره غیرمستقیم CZ؛ بایننس بازار توکن های NFT عرضه می‌کند

اشاره غیرمستقیم CZ؛ بایننس بازار توکن های NFT عرضه
می‌کند

چانگ پنگ ژائو مدیر عامل صرافی بایننس در توییتر به اضافه شدن بازار توکن‌های غیر قابل تعویض NFT اشاره کرد. او در پاسخ به توییت کاربری که در مورد بازار توکن‌های NFT سوال پرسیده بود، به روش خود اینگونه جواب داد:

حواست باشه چه آرزویی می‌کنی

Screenshot 2021 04 05 105556 - اشاره غیرمستقیم CZ؛ بایننس بازار توکن های NFT عرضه
می‌کند

CZ مدیر صرافی ارزهای دیجیتال بایننس همیشه از این جمله برای پاسخ دادن به کاربرانی استفاده می‌کند که در مورد یک قابلیت جدید سوال پرسیده‌اند و در همان زمان تیم بایننس در حال کار کردن روی آن پروژه است.

یکی از همین درخواست‌ها مربوط به سال ۲۰۱۹ است که شخصی با نام کاربری CryptosBatman پیشنهاد داده بود که بایننس استیبل کوین خود را عرضه کند و چانگ پنگ ژائو به همین روش پاسخ داد. چند ماه بعد از آن این صرافی، استیبل کوین BUSD را عرضه کرد که در زمان نگارش این خبر حدود ۴ میلیارد از آن در گردش است.

راه‌اندازی بازار NFT با توجه به تقاضای کنونی منطقی است

مدیر صرافی بایننس قبلا در توییتی به دیدار با @Metakovan صاحب اثر هنری معروف Beeple به قیمت ۶۹ میلیون دلار اشاره کرده بود. CZ او را به عنوان شخصیتی دوست داشتنی معرفی کرد که در مورد توکن‌های غیر قابل تعویض NFT به او چیزهای مهمی یاد داده بود. او در اینباره اذعان داشت:

اخیرا با Vignesh ملاقات کردم. واقعا آدم جالبی بود و به من در مورد توکن‌های NFT مطالب زیادی آموزش داد.

اخیرا پلتفرم‌های خرید و فروش توکن‌های NFT مبتنی بر بلاکچین اتریوم محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. با توجه به نکات مطرح شده می‌توان نتیجه گرفت که قدم منطقی بعدی صرافی بایننس راه‌اندازی بازار خرید و فروش توکن‌های NFT خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا