عمومیمقالات

از حرکات موزیکال تا لوسیون های ارگانیک با آنجلا جیا کیم

از حرکات موزیکال تا لوسیون های ارگانیک با آنجلا جیا
کیم

چراغ های سالن کنسرت کم می شود. مخاطب در انتظار سکوت می کند. آنجلا جیا کیم، یک پیانیست کنسرت با استعداد، روبروی پیانوی خود می نشیند و مثل همیشه شروع به قلقلک دادن عاج ها می کند – تا زمانی که کهیر در تمام بدنش ظاهر می شود.

برای یک هنرپیشه پیانو، دستان شما زندگی شما هستند. پس از اینکه جیا کیم متوجه شد که علت شیوع بیماری مراقبت از پوستش بوده است، شروع به ساخت محصولات مراقبت از پوست ارگانیک با الهام از کره در خانه خود کرد. او بیشتر الهامات خود را مدیون مشارکت های نوآورانه کره در صنعت مراقبت از پوست و نقش محوری زنان کره ای در توسعه آن می داند.

تغییر از حرکات موزیکال به لوسیون ها و معجون ها بصری نبود، اما جیا کیم می دانست که سرانجام علاقه اش را پیدا کرد. در سال‌های بعد، این «کارآفرین تصادفی» خط مراقبت از پوست خود را با الهام از کره‌ای توسعه داد، Savor Beauty، زنجیره آبگرم مجلل نیویورک Savor Beauty + Spa را تأسیس کرد، مادر شد و کتاب Radical Radiance (12 هفته آیین های عشق به خود). خط مراقبت از پوست و اسپاهای لوکس او در نشریاتی از جمله نیویورک تایمز، Vogue، Elle و Allure.

جیا کیم سه قانون برای زندگی ایجاد کرده است: صورت خود را هر شب بشویید، تغذیه کنید تا شکوفا شوید و به چیزی که دوست دارید عمیق بروید. وقتی ما روی خودمان سرمایه گذاری می کنیم، می توانیم شیرجه بزنیم به طور کامل به چیزهایی که دوست داریم با توجه و فداکاری کامل. جیا کیم و On Your Terms میزبان ارین کینگ نیز درباره خودمراقبتی به عنوان یک ابزار حمایتی بحث کنید ایجاد اعتماد به نفس، تفکر سیستمی، متعهد شدن به اقدامات با پتانسیل رشد و دادن بدون قربانی کردن کامل نیازهای خود. همانطور که جیا کیم مشاهده می کند، “وقتی می دهید ، هرگز نمی دانید در ازای آن چه چیزی به دست خواهید آورد.»

آنجلا جیا کیم را در دنبال کنید لینکدین و اینستاگرام، و برای خبرنامه او در website. Savor + Beauty Spa را دنبال کنید در اینستاگرام و خرید کتاب جیا کیم، درخشش رادیکال (۱۲ هفته خود- آداب عشق).

می خواهید از پادکست On Your Terms با ارین کینگ حمایت کنید؟ به آن در Podcasts.google. /a>،  پادکست های اپل و Spotify، سپس آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید! همچنین می‌توانید به وب‌سایت کینگ در https://erinking.com/< مراجعه کنید. /em> یا او را در اینستاگرام به آدرس @mrs.erin.king.

قسمت کامل زیر یا در پادکست‌های اپل را بررسی کنید و با مشترک شدن در پادکست‌های SUCCESS امروز، هرگز قسمت دیگری را از دست ندهید!

**نظرات و ادعاهای مطرح شده توسط مهمان پادکست کاملاً متعلق به مهمان است و بیانگر نظرات یا ادعاهای SUCCESS Enterprises نیست. هیچ اظهارات مهمان جایگزین توصیه، تشخیص یا درمان پزشکی حرفه ای نیست. همیشه در مورد هر گونه سؤالی که ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا درمان و قبل از اتخاذ یک رژیم مراقبت بهداشتی جدید داشته باشید، از پزشک یا سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشاوره بگیرید.

Erin King AUTHOR IMAGE 150x150 - از حرکات موزیکال تا لوسیون های ارگانیک با آنجلا جیا
کیم

ارین کینگ نویسنده پرفروش “شما یک نوع معامله بزرگ هستید: با باز کردن قفل جسارت خود به سطح بالا بروید” و “اقناع دیجیتال: هوشمندتر در بازار مدرن بفروشید” است. او همچنین مدیر ارشد اجتماعی در Strikepoint Media است، یک شرکت بازاریابی دیجیتال که بر جذب مشتری اجتماعی متمرکز است. اما سخت‌ترین شغل او دستیار شخصی تمام وقت توله سگ ۱۳ پوندی کاواپو به نام بتی وایت است. می‌توانید با او در اینستاگرام @mrs.erin.king 

ارتباط برقرار کنید

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی