خبر

ارسال پیامک هشدار برای رانندگان متخلف در گیلان

ارسال پیامک هشدار برای رانندگان متخلف در گیلان

به گزارش آبرند به نقل از تجارت‌نیوز، عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی گیلان در جمع خبرنگاران ضمن ابراز ناخرسندی از برخی رفتارهای هنجارشکنانه و عدم رعایت شئون اسلامی، اظهار کرد: برخی افراد با رفتارهای ناهنجار و عدم رعایت شئون اسلامی، موجب آزرده خاطر شدن شهروندان می‌شوند.

وی افزود: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی از ابتدای طرح نوروزی تاکنون ۷۴ دستگاه خودرو هنجارشکن توقیف و برای ۸۹۶۱ راننده متخلف پیامک هشداری ارسال شده است، هنجارشکنی، حرکات نمایشی و مخاطره‌آمیز و دور دور خودروها را تضییع حقوق شهروندی قلمداد کرد.

فرمانده انتظامی استان گیلان از بازدید محسوس و نامحسوس، ۱۴ هزار و ۷۸۷ واحد صنفی و اماکن عمومی دیگر از قبیل هتل‌ها، مهمانپذیرها، پایانه‌ها، تالارها در این مدت خبر داد و تصریح کرد: در این راستا برای ۷۹۸ واحد صنفی اخطار پلمب صادر، از هزار و ۴۰۷ واحد صنفی تعهد اخذ و ۴۲ واحد صنفی متخلف نیز پلمب شده است. پلیس یاریگر شهروندان قانون‌مدار و در عین‌ حال در برخورد با هنجارشکنان برابر قانون رفتار خواهد کرد.

ملکی با قدردانی از زحمات کادر درمان و با اشاره به این مطلب که طرح نوروزی نیروی انتظامی تا پایان تعطیلات به قوت خود باقی است از شهروندان و مسافران خواست، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و توجه به هشدارهای پلیس در پیشگیری از جرائم و کاهش و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، یاریگر نیروی انتظامی و کادر درمان باشند.

منبع: ایسنا 

آخرین اخبار اقتصادی را از کانال تلگرام آبرند به نقل از تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا