عمومی

ادغام برنامه بازاریابی ایمیلی: ساده سازی و افزایش هزینه استراتژی شما

ادغام برنامه بازاریابی ایمیلی: ساده سازی و افزایش هزینه
استراتژی شما

اگر ایمیل را در قلب استراتژی بازاریابی خود قرار نداده اید، یک تاکتیک کلیدی را نادیده گرفته اید. صرف پذیرش ایمیل مارکتینگ کافی نیست. در واقع، ناتوانی در ادغام برنامه بازاریابی ایمیلی خود با سایر برنامه های تجاری به معنای از دست دادن فرصت قابل توجهی برای افزایش درآمد کسب و کار شما است.

بهره گیری از یکپارچه سازی برنامه بازاریابی ایمیلی، استراتژی شما را غنی می کند و ابزار بازاریابی شما را به یک نیروگاه تبدیل می کند. بینش و کارایی برای آشنایی با ۵ ادغام بازاریابی ایمیلی برتر و اینکه چگونه آنها می توانند برنامه بازاریابی شما را هوشمندتر کنند، ادامه دهید.

۵ استراتژی برای یکپارچه سازی بازاریابی ایمیلی برنامه ها

اتصال برنامه های شما بازاریابی شما را قوی تر می کند. بیایید به شما نشان دهیم که چگونه آنها را با هم ترکیب کنید تا نتایج بهتری بدست آورید.

CRM

یکی از قوی‌ترین انواع یکپارچه‌سازی ایمیل مارکتینگ، نرم‌افزار CRM است که می‌توانید از داده‌هایی که جمع‌آوری می‌کنید استفاده کنید. در مورد مشتریان و مشتریان بالقوه استفاده کنید و از آن برای ارائه کمپین های هدفمند به آنها استفاده کنید.

اکثر ادغام ها به شما امکان می دهند داده های تماس را بین دو برنامه همگام سازی کنید و اطمینان حاصل کنید که هر مخاطب یا سرنخ که در CRM خود به روز می کنید در CRM نیز تغییر می کند. نرم افزار بازاریابی ایمیلی.

بیشتر CRM های برتر برای کسب و کارهای کوچک، مانند Insightly، Zoho CRM، و Pipedrive، از یکپارچگی با برنامه های بازاریابی ایمیلی پشتیبانی می کنند.

svg%3E - ادغام برنامه بازاریابی ایمیلی: ساده سازی و افزایش هزینه
استراتژی شما

خدمات مشتری

با وصل کردن برنامه بازاریابی ایمیلی خود به نرم افزار خدمات مشتری خود، نمایندگان پشتیبانی شما می توانند جزئیات مربوط به کمپین های ایمیلی که دقیقاً به مشتری ارائه شده است و چه مواردی را مشاهده کنند. اقداماتی انجام شد.

این به مشتریان کمک می‌کند تا زمانی که با نماینده صحبت می‌کنند، تجربه شخصی‌تری داشته باشند.

برای مثال، MailChimp به شما امکان می دهد با Zendesk ادغام شوید تا تیم شما بتواند ایمیل های قبلی را در کنار بلیط در Zendesk ببیند.

به همین ترتیب، امکان ادغام ابزارهای ایمیل مارکتینگ با نرم افزار چت زنده شما وجود دارد.

به عنوان مثال، LiveChat با MailChimp، ناظر کمپین، و سایرین به مشتریان اجازه می دهند هر زمان که وارد چت زنده می شوند در خبرنامه ثبت نام کنند.

svg%3E - ادغام برنامه بازاریابی ایمیلی: ساده سازی و افزایش هزینه
استراتژی شما

Analytics

راه حل بازاریابی ایمیلی شما را می توان برای ادغام با ابزارهای رایج تجزیه و تحلیل وب تنظیم کرد تا بتوانید کمپین های خود را بهتر ردیابی کنید.

برای مثال MailChimp. ، شامل پشتیبانی از Google Analytics، افزودن خودکار کدهای ردیابی به URL های کمپین ایمیل شما می شود تا بتوانید دقیقاً تأثیر کمپین های خود را از نظر مواردی مانند ترافیک و تبدیل مشاهده کنید.

Klipfolio یکی دیگر از برنامه های هوش تجاری است. که با طیف وسیعی از ابزارهای بازاریابی ایمیلی ادغام می شود و به شما امکان می دهد از آنها به عنوان منبع داده استفاده کنید.

این بدان معناست که می توانید معیارهای بازاریابی ایمیلی را با داده های سایر حوزه های کسب و کار خود ترکیب کنید و جستجوهای منحصر به فردی برای کشف ایجاد کنید. الگوها از طریق داشبورد شما.

svg%3E - ادغام برنامه بازاریابی ایمیلی: ساده سازی و افزایش هزینه
استراتژی شما

تجارت الکترونیک

< span class="ezoic-autoinsert-video ezoic-long_content"/>

مهم نیست که چگونه آن را بپوشید، ارسال نامه ها در نهایت به دنبال درآمد دراز مدت هستند. اگر از یک برنامه بازاریابی ایمیلی استفاده می‌کنید و یک فروشگاه آنلاین دارید، بهتر است مطمئن شوید که آنها مرتبط هستند.

برنامه‌هایی مانند ActiveCampaign، MailChimp، و Campaign Monitor شامل ادغام با دسته ای از پلتفرم های تجارت الکترونیک مانند Shopify، Magento، و WooCommerce، مستقیماً از طریق برنامه یا با استفاده از APIهای آن‌ها.

با اتصال این برنامه‌ها، می‌توانید کارهایی مانند افزودن مشتریان به‌عنوان مخاطب ایمیل پس از خرید، دریافت توصیه‌های بازاریابی بر اساس فعالیت در فروشگاه خود، یا کشیدن موارد از فروشگاه خود انجام دهید. مستقیماً در خبرنامه‌های ایمیل خود ذخیره کنید.

رسانه‌های اجتماعی

رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی هر دو راه‌های ارزشمندی برای ارتباط با مشتری شما هستند، اما نباید به‌عنوان نهادهای کاملاً مجزا در نظر گرفته شوند. به هر حال، این احتمال وجود دارد که شما از طریق هر دو رسانه با افراد مشابهی صحبت می کنید.

به طور کلی، خواهید دید که نرم افزار بازاریابی ایمیلی شما می تواند به راحتی به توییتر، فیس بوک و حتی اینستاگرام متصل شود. بنابراین می‌توانید کمپین‌های خود را همگام‌سازی کنید.

یکپارچه‌سازی HootSuite در MailChimp مثال خوبی از نحوه همگام‌سازی کانال‌های بازاریابی است. با استفاده از جریان «کمپین‌های MailChimp»، می‌توانید گزارش‌ها و پیوندها را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید، سپس نحوه تعامل دنبال‌کنندگان خود با کمپین شما را ارزیابی کنید.

جریان «فهرست‌ها» به شما امکان می‌دهد با ردیابی نرخ‌های باز و لغو اشتراک، سلامت کمپین‌های خود را مشاهده کنید، و وقتی جریان‌ها را کنار هم می‌گذارید، می‌توانید کمپین‌های اجتماعی خلاقانه‌ای را بر اساس آنچه در ایمیل شما کار می‌کند ایجاد کنید. تلاش‌ها.

هنگام انتخاب یک ابزار بازاریابی ایمیلی، ارزش آن را دارد که همه ادغام‌های پشتیبانی‌شده را بررسی کنید تا مطمئن شوید برنامه‌های دیگری که در کسب‌وکارتان استفاده می‌کنید رایگان هستند. به این ترتیب، می‌توانید مطمئن باشید که همه چیز همگام‌سازی می‌شود و داده‌هایی که به صورت روزانه جمع‌آوری می‌کنید باعث خوشحالی مشتریان و افزایش تبدیل سرنخ شما می‌شود.

نتایج قدرتمند از بازاریابی ایمیلی که به درستی اجرا شده است

فقط باید صندوق ورودی خود را باز کنید تا ببینید بازاریابی ایمیلی کار می کند. همه آن خبرنامه ها و پیشنهادهای ویژه حساب شما را پر می کنند زیرا بازاریابان قدرت رسانه را درک می کنند. آمارهای بی‌شماری پیدا خواهید کرد که این موضوع را تأیید می‌کند.

 • مصرف‌کنندگانی که از طریق ایمیل بازاریابی می‌شوند، ۱۳۸ درصد بیشتر از افرادی که پیشنهادات ایمیلی برایشان ارسال نمی‌شود، خرج می‌کنند.
 • میانگین بازدهی. به ازای هر ۱ دلاری که برای بازاریابی ایمیلی خرج می‌شود، ۴۴٫۲۵ دلار است.
 • و ایمیل تقریباً ۴۰ برابر بهتر از فیس‌بوک و توییتر در جذب مشتریان جدید است.

اما اگر قصد دارید این کار را انجام دهید. برای انجام بازاریابی ایمیلی، باید آن را به درستی انجام دهید. بخش مهمی از ایمیل مارکتینگ در مورد درک دقیق مشتریان و مشتریان بالقوه شما است تا پیام مناسب را در زمان مناسب به دیگران برسانید.

یکی از هوشمندانه‌ترین راه‌ها برای انجام این کار، جمع‌آوری ذخایر است. داده‌های مشتری که در تمام برنامه‌های کاربردی کسب‌وکار شما پراکنده شده است و همه آن‌ها را به ابزار بازاریابی ایمیلی شما متصل می‌کند. این به شما هوش اضافی لازم را می دهد تا مطمئن شوید که با پیام مناسب به مشتریان مناسب برخورد می کنید.

بیشتر برنامه های بازاریابی ایمیل برتر فهرست شده در سیستم رتبه بندی مستقل GetApp، GetRank، از ادغام با نرم افزار تجاری محبوب در طیف وسیعی از دسته ها، از خدمات مشتری و CRM، تا بازاریابی منابع انسانی و رسانه های اجتماعی.

نکاتی برای یکپارچه سازی بازاریابی ایمیلی یکپارچه

برای اطمینان از ادغام موفقیت آمیز بین بازاریابی ایمیلی خود ابزار و سایر برنامه های کاربردی تجاری، این نکات ارزشمند را در نظر بگیرید:

 • ارزیابی سازگاری: قبل از انتخاب یک ابزار بازاریابی ایمیلی، سازگاری آن را با برنامه های تجاری موجود خود ارزیابی کنید. اطمینان حاصل کنید که ادغام های مورد نیاز شما پشتیبانی می شوند.
 • امنیت داده: هنگام ادغام برنامه ها، امنیت داده ها را اولویت بندی کنید. از اطلاعات مشتری محافظت کنید و به مقررات حفظ حریم خصوصی مانند GDPR پایبند باشید.
 • آموزش و پشتیبانی: آموزش هایی را در مورد استفاده موثر از ابزارهای یکپارچه به تیم خود ارائه دهید. اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده بازاریابی ایمیل شما پشتیبانی قابل اعتماد مشتری را برای عیب یابی ارائه می دهد.
 • نظارت بر عملکرد: به طور منظم بر عملکرد سیستم های یکپارچه خود نظارت کنید. معیارها را ردیابی کنید، نتایج را تجزیه و تحلیل کنید، و تنظیماتی را برای بهینه‌سازی استراتژی‌های بازاریابی خود انجام دهید.
 • تست اتوماسیون: ویژگی‌های اتوماسیون را در ابزار بازاریابی ایمیلی و برنامه‌های یکپارچه خود کاوش کنید. کارهای تکراری را برای صرفه جویی در زمان و بهبود کارایی به صورت خودکار انجام دهید.
 • به روز بمانید: برنامه ها و ادغام های خود را با آخرین نسخه ها به روز نگه دارید. این به جلوگیری از مشکلات سازگاری کمک می‌کند و دسترسی به ویژگی‌های جدید را تضمین می‌کند.
 • سفارشی‌سازی: به دنبال ادغام‌های قابل تنظیمی باشید که می‌توانند با نیازهای خاص کسب‌وکار شما تنظیم شوند. این انعطاف‌پذیری اجازه می‌دهد تا گردش کار شخصی‌تر و کارآمدتری داشته باشید.
 • پشتیبان‌گیری داده‌ها: رویه‌های پشتیبان‌گیری از داده‌ها را در صورت خرابی یکپارچه‌سازی یا از دست دادن داده‌ها اجرا کنید. به طور منظم از داده های حیاتی مشتری برای جلوگیری از اختلالات نسخه پشتیبان تهیه کنید.
 • بازخورد کاربر: بازخورد اعضای تیم خود را که روزانه از سیستم های یکپارچه استفاده می کنند تشویق کنید. بینش آنها می تواند به شناسایی زمینه های بهبود کمک کند.

svg%3E - ادغام برنامه بازاریابی ایمیلی: ساده سازی و افزایش هزینه
استراتژی شما

قدرت یکپارچه سازی بازاریابی ایمیلی

 • ادغام برنامه بازاریابی ایمیلی خود با سایر برنامه های کاربردی تجاری، راه های جدیدی را برای رشد و تعامل باز می کند. در اینجا می‌توانید از یکپارچه‌سازی برنامه بازاریابی ایمیلی بهترین استفاده را ببرید:

  تقویت تعامل از طریق شخصی‌سازی

  • غواصی عمیق در اولویت‌های مشتری: جمع‌آوری اطلاعات دقیق از داده‌های CRM برای تنظیم ایمیل‌هایتان، و باعث می‌شود هر پیام به صورت شخصی‌تر طنین‌انداز شود.
  • تقسیم‌بندی: از بینش‌های CRM برای تقسیم‌بندی مخاطبان خود استفاده کنید و مطمئن شوید که پیام‌های مناسب به افراد مناسب در سمت راست می‌رسند. زمان.
  • محرک‌های ایمیل مبتنی بر رفتار: ایمیل‌هایی را تنظیم کنید که به طور خودکار بر اساس اقدامات مشتری خاص ارسال می‌شوند و ارتباط و به موقع بودن را افزایش می‌دهند.
  • پویا. محتوا: ادغام داده‌ها برای سفارشی‌سازی محتوا به صورت پویا، ایمیل‌ها را تازه و جذاب نگه می‌دارد.
  • آزمایش A/B برای شخصی‌سازی: استراتژی‌های شخصی‌سازی مختلف را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی بهترین کار را می‌کند، رویکرد خود را در طول زمان اصلاح کنید.
  • استراتژی‌های ایمیل چرخه حیات مشتری: ایمیل‌هایی را بسازید که به هر مرحله از چرخه عمر مشتری، از کسب تا وفاداری، اطمینان از ارتباط مرتبط و به‌موقع پاسخ می‌دهد.

  عملیات را با مدیریت کارآمد کمپین ساده کنید

  • مدیریت خودکار لیست: لیست مخاطبین خود را در همه پلتفرم ها بدون دخالت دستی به روز نگه دارید .
  • کمپین های هدفمند بر اساس اطلاعات بینش داده: از تجزیه و تحلیل یکپارچه برای ایجاد کمپین هایی استفاده کنید که هر بار به موفقیت می رسند.
  • ردیابی عملکرد پیشرفته قوی>: با تجزیه و تحلیل های یکپارچه، دید واضح تری از عملکرد کمپین دریافت کنید که امکان تنظیمات سریع را فراهم می کند.
  • الگوها و گردش کار صرفه جویی در زمان: از داده های برنامه های یکپارچه برای پر کردن سریع قالب های ایمیل استفاده کنید. و گردش کار.
  • هماهنگی کمپین بین پلتفرمی: تلاش‌های بازاریابی ایمیلی خود را با رسانه‌های اجتماعی و کانال‌های دیگر برای یک استراتژی بازاریابی یکپارچه هماهنگ کنید.
  • گزارش‌دهی یکپارچه برای تصمیم‌های آگاهانه: به گزارش‌های تلفیقی از سیستم‌های یکپارچه دسترسی داشته باشید برای به دست آوردن بینش جامع در مورد عملکرد کمپین، بهینه‌سازی هزینه‌های بازاریابی خود.

  پشتیبانی و رضایت مشتری را افزایش دهید

  • دسترسی فوری به سابقه مشتری: برای پشتیبانی آگاهانه‌تر، به تیم‌های خدمات مشتری امکان دسترسی به سابقه تعامل ایمیل مشتری را بدهید.
  • تجربه‌های پشتیبانی شخصی‌شده: از داده‌های ایمیل برای شخصی‌سازی تجربه خدمات مشتری، ایجاد روابط قوی‌تر استفاده کنید.
  • ادغام حلقه بازخورد: ارسال خودکار درخواست های بازخورد مشتری پس از تعاملات پشتیبانی، به بهبود مستمر خدمات کمک می کند.
  • نقشه سفر مشتری: از داده های یکپارچه برای ترسیم و درک سفر مشتری، شناسایی نقاط تماس کلیدی برای تعامل استفاده کنید.< /li>
  • ابتکارات پشتیبانی فعال: با تجزیه و تحلیل تعاملات ایمیل و الگوهای تعامل، نیازها و مسائل مشتری را پیش‌بینی کنید.
  • تحلیل تعامل بی‌درنگ: از داده‌های بی‌درنگ کمپین‌های ایمیل برای شناسایی و اقدام بر اساس فرصت‌های پشتیبانی فوری، بهبود تجربه مشتری استفاده کنید.

  با ترکیب این استراتژی‌ها از طریق یکپارچه‌سازی برنامه بازاریابی ایمیلی، شما فقط ایمیل ارسال نمی‌کنید. ; شما در حال ایجاد یک اکوسیستم بازاریابی جامع و مبتنی بر داده هستید که می تواند به طور قابل توجهی تعامل مشتری را افزایش دهد، عملیات را ساده کند و رضایت کلی را بهبود بخشد.

ادغام شرح ابزارهای ایمیل مارکتینگ پشتیبانی شده
CRM ادغام مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) نرم افزاری برای مهار داده های مشتری و مشتریان احتمالی برای کمپین های هدفمند. داده های تماس را بین CRM و ابزارهای بازاریابی ایمیلی همگام کنید. Insightly، Zoho CRM، Pipedrive، و موارد دیگر
خدمات مشتری برای ارائه تجربیات شخصی و مشاهده تعاملات کمپین، بازاریابی ایمیلی را با نرم افزار خدمات مشتری وصل کنید.< /td> MailChimp (ادغام Zendesk)، LiveChat، و دیگران
Analytics برای ردیابی بهتر کمپین، بازاریابی ایمیلی را با ابزارهای تجزیه و تحلیل وب ادغام کنید. MailChimp ( Google Analytics)، Klipfolio، و موارد دیگر
تجارت الکترونیک برنامه های بازاریابی ایمیلی را با پلتفرم های تجارت الکترونیک پیوند دهید تا درآمدزایی را افزایش دهید. ActiveCampaign، MailChimp، Campaign Monitor، و موارد دیگر
رسانه های اجتماعی به راحتی بازاریابی ایمیلی را با کانال های رسانه های اجتماعی مرتبط کنید برای همگام سازی کمپین ها و ارزیابی تاثیر آنها. MailChimp (ادغام HootSuite)، توییتر، فیس بوک، اینستاگرام، و موارد دیگر

< td class="column-2">ادغام‌های تجارت الکترونیک فروشگاه آنلاین شما را با ایمیل مارکتینگ پیوند می‌دهد، توصیه‌های محصول هدفمند را فعال می‌کند و فروش را افزایش می‌دهد.

مزایا توضیح
شخصی‌سازی پیشرفته از ادغام‌های CRM برای جمع‌آوری داده‌های مشتری و ایجاد کمپین‌های ایمیل شخصی‌سازی شده برای تعامل و تبدیل بیشتر استفاده کنید.
مدیریت کارآمد کمپین کارهای کمپین را ساده کنید مانند مدیریت فهرست و ردیابی، از طریق ادغام، صرفه جویی در زمان و افزایش اثربخشی بازاریابی.
پشتیبانی مشتری بهبودیافته برای دسترسی بی‌وقفه به تعاملات ایمیل مشتری، با برنامه‌های خدمات مشتری ادغام کنید، که منجر به پاسخ‌های پشتیبانی با اطلاعات بهتر می‌شود.
اطلاعات مبتنی بر داده ادغام های تحلیلی معیارهای دقیق عملکرد کمپین را ارائه می دهند، به شما این امکان را می دهد که استراتژی ها را برای نتایج بهتر اصلاح کنید.
افزایش درآمد
درگیری چند کاناله ادغام‌های رسانه‌های اجتماعی ایمیل و کمپین‌های اجتماعی را همگام‌سازی می‌کنند، دسترسی شما را گسترش می‌دهند و پیام‌های برند را تقویت می‌کنند.
جریان کاری ساده ادغام ها برنامه های مختلف را به هم متصل می کنند ، کاهش ورود دستی داده ها، به حداقل رساندن خطاها و اطمینان از سازگاری گردش کار.
حفظ مشتری از ادغام‌ها برای ایمیل‌های بعدی، پاداش‌های وفاداری، و نظرسنجی‌های بازخورد برای تقویت روابط بلندمدت با مشتری استفاده کنید.
مقیاس‌پذیری یکپارچه‌سازی‌ها از رشد کسب‌وکار پشتیبانی می‌کنند و به شما این امکان را می‌دهند که تلاش‌های بازاریابی ایمیلی خود را گسترش دهید و سازگار شوید. برای تغییر یکپارچه نیازها.
مزیت رقابتی بهره‌گیری مؤثر از ادغام‌ها، مزیت رقابتی را فراهم می‌کند، امکان تحویل محتوای مرتبط، پاسخ‌های سریع‌تر، و جلوتر ماندن را فراهم می‌کند.

یکپارچه‌سازی برنامه بازاریابی ایمیلی و شما Business: The Takeaways

ایمیل عکس از طریق Shutterstock


بیشتر در: بازاریابی ایمیل< /a>

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی