خبر

آپارتمان‌های ۱۵۰ متری شمال تهران چند؟

آپارتمان‌های ۱۵۰ متری شمال تهران چند؟

368653 357 - آپارتمان‌های ۱۵۰ متری شمال تهران چند؟

اقتصاد۲۴– شمال تهران به علت آب و هوای متعادل، جزو مناطقی است که مورد نظر ثروتمندان و خریدارانی است که به دنبال خانه‌های لوکس در تهران هستند. در این گزارش خانه‌های ۱۵۰ متری شمال تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم تا در خرید خانه یا سرمایه‌گذاری بهتر به شما کمک کنیم.

واحد آپارتمانی نوساز در تجریش با متراژ ۱۴۵ متر و ۳ اتاق خواب، ارزشی معادل ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد. اگر علاقه به خانه‌های نوساز دارید، می‌توانید واحدی دیگر با متراژ ۱۴۵ متر در فرمانیه با ۳ اتاق خواب را معادل ۱۵ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان خریداری کنید؛ و همینطور اگر واحدی با قیمت کمتر در فرمانیه می‌خواهید، می‌توانید واحدی ۱۵۰ متری که ۱۳ سال از ساخت آن گذشته باشد با ۳ اتاق خواب را معادل ۱۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید واحدی در الهیه با متراژ ۱۵۰ متر درحالی که ۱۱ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۳ خوابه است، به سرمایه‌ای معادل ۱۷ میلیارد تومان احتیاج دارید. برای خرید واحدی ۲۹ ساله در زعفرانیه، با متراژ ۱۴۸ متر و ۳ اتاق خواب به بودجه‌ای معادل ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.


بیشتر بخوانید: قیمت این خانه، حقوق ۵۰۰۰ سال یک کارمند است!


در روز‌های گذشته واحد آپارتمانی ۱۴۵ متری در ولنجک که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ خوابه باشد، معادل ۲۰ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین واحدی دیگر در همین منطقه با متراژ ۱۴۵ متر و سنی معادل ۶ سال، معادل ۲۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است. این واحد ۳ خوابه است. همچنین واحدی ۱۶ ساله در محمودیه با متراژ ۱۴۶ متر و ۳ اتاق خواب، قیمتی معادل ۱۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان دارد.

منبع: اقتصاد آنلاین

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی