عمومی

آنچه مردم را به اولین بودن سوق می دهد

آنچه مردم را به اولین بودن سوق می دهد

چه چیزی باعث می شود برخی افراد همیشه اول باشند؟ یعنی اولین کسی که کاری را انجام داد یا تجربه کرد.

امرو سی. کاتان متولد بروکلین توسط نیویورکی ها به عنوان آقای اول شناخته می شد. این نام کاملاً تحت اللفظی است زیرا در حرفه ای که او اولین کسی بود که در ۵۳۷ روز افتتاحیه تاریخی در سراسر ساحل شرقی شرکت کرد.

در نمایش رادیویی مشاغل کوچک، با ایمی پادنانی، روزنامه‌نگار نیویورک تایمز که اخیراً مقاله‌ای درباره Omero Catan نوشته است و در مورد کسانی که اغلب نادیده گرفته می‌شوند و همیشه اول هستند.< span id="ezoic-pub-ad-placeholder-658" class="ezoic-adpicker-ad"/>

در اینجا صحبت کردیم:

  1. این «اولین بودن» چگونه با کاتان شروع شد؟
  2. کاتان، که در سال ۱۹۹۸ به دنیا آمد. بروکلین در یک خانواده ایتالیایی آمریکایی در زمانی که احساسات ضد مهاجر فراگیر بود اجازه نداد شرایط او را تعریف کند. در عوض، او میراث خود را به عنوان یک “اول” حرفه ای ساخت.
  3. راهبرد او چه بود؟ او شب‌های سردی را در ماشینش گذراند و در حال انجام پروژه‌های زیرساختی جدید بود.
  4. نمونه‌هایی از اولین‌هایش: در سال ۱۹۳۹، اولین مجوز ازدواج سال منهتن را دریافت کرد. در سال ۱۹۳۲، او اولین کسی بود که در متروی خیابان هشتم که به تازگی افتتاح شده بود، ژتون خرید. در سال ۱۹۳۶، او اولین کسی بود که در پیست یخ مرکز راکفلر اسکیت کرد. در سال ۱۹۵۱، او اولین کسی بود که از ژتون در پارکومتر شهری استفاده کرد. چهار سال بعد در سال ۱۹۵۵، او اولین کسی بود که از پل تاپان زی عبور کرد. در سال ۱۹۶۲، او اولین کسی بود که از سطح پایینی پل جورج واشنگتن عبور کرد.
  5. کاتان برادرش را متهم کرد که تلاش می‌کرد تا پل جورج واشنگتن را به دست آورد. عنوان اول از او رقابت بین دو برادر آنها را از هم جدا کرد تا اینکه مردند. کاتان ارتباط برادرش با عنوان آقای اول را تکذیب کرد. برادر او، مایکل، در گزارشی از میامی نیو تایمز، این را گفت: «اگرچه او شماره یک است – آقای اول – ما هنوز با هم در ارتباطیم. این راهی است که اکنون به پایان رسیده است. ما یکی هستیم ما دیگر دو نفر نیستیم ما یکی هستیم همین طور است.”
  6. چه چیزی افراد را به اولین بودن سوق می دهد؟

به کل مصاحبه گوش دهید با امی در نمایش رادیویی کسب و کار کوچک.

تصویر: Amypadnani


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی