عمومیمقالات

آموزش مهارت های نرم: 8 دوره مهارت های نرم برای ارتقای شما حرفه

آموزش مهارت های نرم: ۸ دوره مهارت های نرم برای ارتقای شما
حرفه

مهارت های نرم برای موفقیت در چشم انداز کسب و کار پویای امروزی ضروری است. بهبود مهارت های نرم خود از طریق دوره های آموزشی می تواند شما را به کارمند موثرتر و رهبر بهتری تبدیل کند. در واقع، مهارت‌های نرم مانند ارتباط مؤثر و کار تیمی می‌تواند به تیم‌های سازنده‌تر منجر شود.

در حالی که اندازه گیری آنها همیشه آسان نیست، می توانید مهارت های نرم خود را بهبود بخشید. برای دیدن هشت توصیه برتر ما برای دوره های آموزشی که به شما در بهبود مهارت های نرم افزاری کمک می کند، به خواندن ادامه دهید.

آموزش مهارت های نرم چیست؟

آموزش مهارت های نرم تمرین، دوره یا تمرینی است که برای بهبود و تقویت مهارت های نرم خود از آن استفاده می کنید. این می تواند به سادگی کار بر روی مهارت های سخنرانی عمومی شما یا به شدت گرفتن گواهینامه برنامه آموزشی مهارت های نرم باشد. توسعه مهارت های نرم به دنبال بهبود ویژگی های غیرقابل سنجش مانند گوش دادن، ارتباطات و مدیریت زمان است.

همه می توانند از بهبود مهارت های نرم خود بهره ببرند. تیمی با مهارت‌های نرم قوی معمولاً به لطف سطوح بالای هوش عاطفی و توانایی کار، به راحتی کار می‌کند. با هم برای حل مشکلات.

مزایای آموزش مهارت های نرم چیست ?

آموزش مهارت های نرم برای کارکنان تاثیر مثبتی بر محیط های کاری دارد. مهارت های نرم قوی در محل کار به کارمندان اجازه می دهد تا به طور موثر در بین تیم ها ارتباط برقرار کنند. نیروی کار پر از شنوندگان، رهبران و همکاران فعال منجر به افزایش کارایی، اثربخشی و بهره‌وری می‌شود.

بهبود مهارت‌های نرم شما فقط برای توسعه حرفه ای، اما. برخلاف بسیاری از مهارت‌های سخت، می‌توانید مهارت‌های نرم را تقریباً در همه جنبه‌های زندگی خود به کار ببرید. برای مثال، بهبود مهارت‌های ارتباطی و گوش دادن می‌تواند روابط شما را با شرکای عاشقانه، خانواده و دوستان بهبود بخشد.

نحوه بهبود مهارت های نرم خارج از دوره ها

برنامه آموزش مهارت های نرم راهی عالی برای بهبود مهارت های شماست، اما تنها راه نیست. راه‌های زیادی برای تمرین و بهبود مهارت‌های نرم بدون ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی وجود دارد.

اولین گام برای بهبود مهارت‌هایتان، یافتن شکاف‌ها در مجموعه مهارت‌هایتان و دریافت بازخورد در مورد مهارت‌های فعلی‌تان است. کدام مهارت های نرم نقاط قوت شما هستند و کدامیک می تواند از پیشرفت استفاده کند؟ سعی کنید آنچه را که فکر می کنید بهترین و بدترین مهارت های نرم شما هستند فهرست کنید. از همکاران، دوستان و خانواده بازخورد بخواهید. حتی می‌توانید از فردی با مهارت‌هایی که به دنبال آن هستید بخواهید که به شما راهنمایی کند و بازخورد و مشاوره منظم ارائه دهد.

علاوه بر بازخورد، تمرین اغلب بهترین روش برای بهبود مهارت‌های نرم بدون دوره است. هنگامی که بدانید می خواهید روی کدام مهارت ها کار کنید، می توانید به دنبال فرصت هایی برای بهبود آنها باشید. برای مثال، می‌توانید مهارت‌های مدیریت زمان را با ردیابی زمان انجام کارها، تهیه فهرست کارهای روزانه و ایجاد فاصله‌های کوچک بین پروژه‌ها بهبود بخشید.

۸ بهترین دوره آموزشی مهارت های نرم

این هشت برنامه آموزشی مهارت های نرم می تواند به شما در بهبود مهارت های نرم خاص کمک کند و حرفه ای و توسعه شخصی.

۱٫ افراد و مهارت های نرم برای موفقیت حرفه ای و شخصی

مهارت‌های ارتباطی شاید مهم‌ترین مهارت‌های نرمی باشد که باید به آنها تسلط پیدا کرد. این دوره از IBM بر بهبود مهارت های ارتباط بین فردی تمرکز دارد. در این دوره، شما یاد خواهید گرفت که چگونه به طور موثر ارتباط برقرار کنید که شهرت شخصی مثبتی ایجاد کند. مهارت های دیگر در این دوره شامل ارائه ارائه، گوش دادن فعال و پرسشگری موثر است.

۲٫ حل مسئله با استفاده از شواهد و تفکر انتقادی

توانایی حل مشکلات هم در محل کار و هم در زندگی شخصی شما ضروری است. همانطور که مشکلات پیچیده تر می شوند، باید از تفکر انتقادی برای یافتن بهترین راه حل برای موقعیت استفاده کنید. دانشگاه کرنل یک دوره آنلاین در حل مسئله ارائه می دهد که هدف آن بهبود مهارت های تفکر انتقادی است. شما از شواهد معتبر، تحلیل موقعیتی و استراتژی های مدیریت ریسک برای حل مشکلات استفاده خواهید کرد.

۳٫ رهبری سازمانی

این دوره آنلاین مدرسه کسب و کار هاروارد به شما کمک می کند مهارت های رهبری خود را در محیط کار گسترش دهید و یک گزینه عالی برای یادگیری کارکنان است. هدف این دوره برای رهبران موجود است که به دنبال افزایش مسئولیت های رهبری خود هستند، از جمله کسانی که هدفشان سطح اجرایی است. شما با شناسایی سبک رهبری خود، شکل دادن به فرهنگ سازمانی و یادگیری رهبری از طریق دیگران، مهارت های رهبری سازمانی سطح بالا را یاد خواهید گرفت.

۴٫ مهارتهای کار تیمی خود را بهبود بخشید

از راه دور از کارگران تا کارکنان اداری و تیم‌های کوچک تا بزرگ، اغراق کردن اهمیت کار تیمی دشوار است. تیمی که با هم خوب کار می کند مؤثرتر است، اما ناسازگاری تیپ شخصیتی می تواند کار تیمی را دشوار کند. این دوره آموزشی LinkedIn به شما کمک می کند از طریق بهبود مهارت های ارتباطی و مدیریت تعارض، هم تیمی بهتری شوید.

۵ . مهارت‌های سازمانی خود را بهبود بخشید

مدیریت زمان یکی از سخت‌ترین مهارت‌های نرم‌افزاری است که آموزش مهارت‌های نرم‌افزاری LinkedIn Learning را به یک دارایی مهم تبدیل می‌کند. این دوره به شما کمک می کند تا مهارت های سازمانی خود را برای افزایش کارایی بهبود بخشید. علاوه بر مهارت‌های مدیریت زمان، می‌توانید انتظار داشته باشید که نحوه اولویت‌بندی وظایف و سازماندهی فضای کاری خود را بیاموزید.

۶٫ تاب‌آوری برای همه

تاب‌آوری یک مهارت نرم است که اغلب برای مهارت های واضح تر مانند ارتباطات یا مدیریت زمان نادیده گرفته می شود. با این حال، تاب آوری یک مهارت کلیدی برای مدیریت مشکلات، مشکلات و استرس است. این دوره از دانشگاه ایالتی آریزونا به شما می آموزد که چگونه یک ذهنیت رشد ایجاد کنید و با خود و دیگران ابراز همدلی کنید. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه عوامل استرس زا فوری را شناسایی کنید و استرس کوتاه مدت و بلند مدت را کاهش دهید.

۷٫ تسلط بر مذاکره

مهارت‌های مذاکره فقط برای تیم‌های فروش نیست. یک مذاکره کننده خوب می تواند به جذب سهامداران تجاری برای پروژه ها یا بهبود معیشت آنها از طریق مذاکرات دستمزد کمک کند. دوره تسلط بر مذاکره مدرسه بازرگانی هاروارد به شما کمک می‌کند تا پویایی‌های مذاکره را بهتر درک کنید، به تفاوت‌های کوچک یا پس زدن قبل از تشدید آن رسیدگی کنید و رویکرد مذاکره شخصی خود را اصلاح کنید.

۸٫ گوش دادن فعال و بازخورد پردازش

برای اینکه یک رهبر موثر باشید، باید شنونده موثری باشید. توانایی گوش دادن به دیگران و پردازش نظرات، ایده ها و بازخوردهای آنها می تواند به شما در کاهش تعارضات و ارتباطات نادرست کمک کند. این دوره آموزشی گوش دادن فعال از دانشگاه کرنل به شما کمک می کند تا مهارت های نرم گوش دادن و پاسخگویی خود را بهتر توسعه دهید. این دوره از خودارزیابی و بازخورد همتا برای تعیین اهداف گوش دادن و ایجاد محیط های گوش دادن برای تیم هایی که مدیریت می کنید استفاده می کند.

عکس توسط Jacob Lund/Shutterstock. .com

منبع : www.success.com
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی