OnePlus 5 در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۷ معرفی خواهد شد

بدون دیدگاه

OnePlus 5 در تاریخ 15 ژوئن 2017 معرفی خواهد شد

OnePlus 5 در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۷ معرفی خواهد شد:این روزها تبلیغات زیادی راجع به گوشی OnePlus 5 وجود دارد. کمپانی سازنده این گوشی گفته است که از چه پردازنده ای در این گوشی استفاده خواهد شد.همچنین برخی از رنگ های این گوشی مشخص شده است و جک هدفن نیز ممکن است حذف نشود. چند روز پیش تبلیغی از نمونه عکس به ثبت رسیده توسط دوربین این گوشی پخش شد و ظاهر بسته بندی این گوشی نیز به بیرون درز کرد.هم اکنون شایعاتی مبنی بر معرفی این گوشی در تاریخ ۱۵ ژوئن پخش شده است.

همانطور که در عکسی که در بالای این خبر مشاهده می کنید این گوشی در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۷ در ساعت ۳ بعد از ظهر معرفی خواهد شد. اگر هم این شایعات حقیقت نداشته باشند به تاریخ عرضه این گوشی نزدیک هستیم و در تاریخی نزدیک به همین تاریخ معرفی خواهد شد.

حتی اگر این عکس فاش شده واقعی باشد، به راحتی میتوان تاریخ های نوشته شده در آن را با استفاده از یک برنامه ویرایش عکس تغییر داد. بنابراین نمی توان گفت که این تاریخ صددرصد صحیح است و میتواند ساختگی باشد. برای این که از تاریخ صحیح و رسمی معرفی این گوشی باخبر شوید باید چند روز صبر کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

لینک منبع

  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    19 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید