FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

بدون دیدگاه


در مورد رابط کاربری اگر پیشنهادی دارید بفرمایید، اکثر کاربران با همین شکل و شمایل ساده چند سال هست که عادت کردند و رضایت دارند.
استفاده از آژآکس هم فقط در قسمت ثبت نام و قسمت بازیابی رمز عبور و همینطور نوار استاتوس انتقال فایل داریم، هیچ جای دیگه سایت از آژاکس استفاده نشده و من تا حالا ندیم قسمتی از سایت لود شدنش گیر کنه، در این خصوص دقیق تر بفرمایید با کدوم قسمت سایت مشکل دارید.

=======================================

اما در مورد صفر شدن ترافیک باقیمانده قبلی: در اثر خرید شارژ جدید نبود که ترافیک باقیمانده قبلی شما صفر شد، هر چقدر شارژ جدید شما بخرید این شارژها به ترافیک باقیمانده قبلی اضافه میشن.

شما قبل از خرید شارژ جدید با ارسال درخواست مستقیم کردن فایل بزرگتر از ترافیک باقیمانده تون، اون ترافیک باقیمانده رو از دست داده بودید، درخواست های شما اینها بود، این یکی در دو روز پیش:

remained: 327 MB
link: Khob.Bad.Zesht.EXTENDED.1966.720p_Iran-Film.part1.rar | PutLocker
fileSize: 500 MB

و این در حدود سه ماه و نیم پیش:

remained: 707 MB
link: http://uploaded.net/file/8esi8270
fileSize: 898.24 MB

می بایست دقت کنید درخواست بزرگتر از ترافیک باقیمانده تون ارسال نکنید، با توجه به اینکه از این موضوع اطلاع نداشتید این حجم های از دست رفته رو به پنلتون برگردوندم، لطفا منبعد بیشتر دقت کنید یا اینکه همیشه یک مقدار زودتر شارژ جدید به اکانتتون اضافه کنید تا نگران حجم فایل نباشید.

با سپاس​

 لینک منبع

  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    23 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید