بهینه سازی سایت

 

faster-wordpress

 

بهبود رتبه در گوگل
گوگل مدتی است که سرعت لود سایت را به معیارهای رتبه بندی نتایج جستجوی خود افزوده است. گوگل از سایت های با کیفیت و سایت هایی که به فکر آسایش و راحتی بازدیدکنندگان خود هستند با اینکار حمایت می کند. اگر می خواهید وب سایت شما از این امتیاز گوگل بهره مند شود بهتر است به فکر افزایش سرعت لود آن باشید.
القای حس خوب به بازدیدکنندگان سایت شما
حرکت روان و جابجایی آسان بین صفحات سایت شما در بازدیدکنندگان سایت شما حس خوبی نسبت به سایت شما ایجاد می کند. هر انسانی به چیزی که در وی حس خوبی ایجاد کند علاقه مند می شود. کالا و خدمات شما جذاب تر در ذهن خواننده جا خواهد گرفت.
کاهش مصرف منابع سرور
با بهینه سازی برخی فایل ها که به منظور افزایش سرعت لود سایت صورت می گیرد، مصرف منابع سرور شما کاهش یافته و CPU و Ram کمتری اشغال می شود و در مواقع اوج ترافیک بازدیدکنندگان دچار افت سرعت کمتری می شوید.
صرفه جویی در هزینه ها
اگر دارای سرور اختصاصی یا مجازی باشید با اینکار ممکن است با سرور ارزانتری بتوانید سایت خود را میزبانی کنید و اگر یک سایت پربازدید روی هاستهای اشتراکی دارید و مصرف پهنای باند بالایی دارید و هاستینگی حاضر به میزبانی شما نیست ممکن است با بهینه سازی سرعت لود سایت و کاهش فشار بر سرور مجبور به انتقال به هاست ویژه یا سرور مجازی و اختصاصی که قیمت بالاتری دارند نباشید.
گروه ای برند سایت شما را پرسرعت تر از رقیبانتان خواهد کرد.
جهت سفارش: ارتباط با ما