ناسا شایعات هیجان انگیز مربوط به گلوله توپ دیده شده در مریخ را رد کرد! – دیجی رو


گلوله توپ دیده شده در مریخ

مدت هاست انسان در تلاش است تا اطلاعاتی از گذشته‌ی جهان، دیگر سیارات و همچنین موجودات فضایی به دست آورد و هر از گاهی این موضوع، سوژه رسانه‌ها می‌شود! مدتی قبل مریخ نورد کنجکاو ناسا تصاویری منتشر کرد که در آنها یک مورد عجیب دیده شد؛ یک گلوله توپ مانند در سطح سیاره سرخ! به همین دلیل ناسا به تازگی در توییتر پیام زیر را منتشر کرده است:

مریخ ممکن است به عنوان خدای جنگ نامیده شود، اما این چیزهای عجیب و غریب، گلوله توپ نیستند و تنها سنگ ریزه هستند!

همچنین ناسا در پیام توییتری خود گفته که این گلوله توپ کمتر از ۵ میلیمتر قطر دارد و از سولفات کلسیم، سدیم و منیزیم تشکیل شده است.

اما با این حال این موضوع باعث نمی‌شود که شایعات وجود موجودات فرازمینی و همچنین دیده شدن توپ گلوله در مریخ، رد شود. چرا که ممکن است ناسا برای پایان دادن به شایعات این پیام را منتشر کرده باشد. در گذشته نیز بارها این اتفاق افتاده که ناسا رویت اجسام عجیب و غریب در سیاره مریخ را رد کرده است!

بیشتر بخوانید:

تصاویر عجیب و غریب مریخ: نشانه هایی از زندگی یا خیال؟

 

تلگرام دیجی رو

هاشم رضاپور فعالیت خودش را از روزهای اولیه در دیجی رو آغاز کرده و علاقه زیادی به تکنولوژی داره! او چندین سال در حوزه های مختلف علوم رایانه ای، از شبکه گرفته تا برنامه نویسی و طراحی کار کرده و هم اکنون به جز نوشتن در دیجی رو به توسعه و طراحی وب نیز مشغول است.لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *