اسکولاری: انتقال پائولینیو به بارسلونا اتفاق خوبی برای فوتبال چین است

طرفداری – لوئيس فیلیپه اسکولاری، سرمربی گوانگژو اورگرانده چین تایید کرد که پائولینیو، هافبک برزیلی این باشگاه به بارسلونا خواهد پیوست و این انتقال را اتفاقی مثبت برای فوتبال چین ارزیابی کرد.

به گزارش mundodeportivo، انتقال هافبک ملی‌پوش و ۲۹ ساله برزیلی به بارسلونا را دیگر باید تمام شده بدانیم. به گفته همه منابع، پائولینیو هم اکنون در راه بارسلوناست و فردا برای شرکت در تست‌های پزشکی وارد باشگاه خواهد شد تا قرارداد ۴ ساله‌اش را به امضا برساند. پائولینیو که حضوری ثابت در ترکیب تیم ملی برزیل دارد، با ۴۰ میلیون یورو به سومین خرید تابستانی بارسلونا بدل می‌شود. انتقال قطعی است و امروز لوئيس فیلیپه اسکولاری نیز آن را تایید کرد و گفت:

پائولینیو بازیکنی با کیفیت‌های فردی استثنایی است و این را هم برای ما و هم برای تیم ملی کشورش نشان داده است. رقم بالایی که بارسلونا برای جذب او پرداخت کرده این ادعا را ثابت می‌کند و اعتباری بزرگ برای گوانگژو اورگرانده به شمار می‌رود. بهترین‌ها و آینده‌ای درخشان را برای پائولینیو آرزو داریم. از دست دادن پائولینیو برای گوانگژو یک زیان است اما اتفاق خوبی برای فوتبال چین به شمار می‌رود.

پیش بینی می‌شود بارسلونا به زودی این خبر را اعلام و پائولینیو فردا در تست‌های پزشکی باشگاه شرکت کند. منبع لینک by [author_name]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *