گوگل ممکن است نام اندروید Wear را به سیستم عامل Wear تغییر دهد!به نظر می‌رسد گوگل در فکر تغییر برند سیستم عامل اندروید برای گجت‌های پوشیدنی است. طبق شایعات ممکن است گوگل نام اندروید پوشیدنی (Android Wear) را به نام جذاب‌تر سیستم عامل پوشیدنی (Wear OS) تغییر دهد.

براساس ادعایی که یک کاربر ردیت مطرح کرده است، اندروید Wear ساعت هوشمند جدید با یک آیکن جدید و همینطور عنوانی تازه رونمایی شده است. این فرد با نام کاربری H3x0n در سایت ردیت، ادعا نمود در هنگام معرفی اندروید پوشیدنی ساعت هوشمند، یک آیکن جدید و یک نام کاربری ناشناس به جای نام اندروید پوشیدنی به نمایش درآمده است. البته این کاربر به منبع پستی که در آن این جایگزینی اندروید پوشیدنی ساعت هوشمند رخ داده، اشاره‌ای نکرده است.

پیشنهاد شده که آیکون جدید طرحی از حرف W با مجموعه رنگ سنتی گوگل باشد و احتمالا نیز این طرح جدید به سیستم عامل ساعت یا Watch OS اشاره داشته باشد. البته بدیهی است نباید آن را با watchOS که شرکت اپل برای پلتفرم موبایلی ساعت‌های هوشمندش به کار گرفته اشتباه گرفت.


علی گوران

سال ۱۳۸۲، وقتی برای اولین بار وارد اینترنت شدم و به عنوان یک عاشق فوتبال اولین سایت عمرم که وبسایت رسمی فیفا بود را باز کردم، از شدت فقر محتوا، حیرت زده شدم و تا چند سال بعد سراغی از اینترنت نگرفتم؛ به همین خاطر، دوست دارم مطلبو جذاب و مفید برای شما دوستان آماده کنم.لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *