درباب محرومیت علی کریمی، عصیانگری از دیار ساحران؛ گرد و خاک جادوگر و جنگ یک نفره با فساد!

اختصاصی طرفداری- پس از خداحافظی از مستطیل سبز و دوری چند ساله، حالا علی کریمی بار دیگر با آن صراحت مثال زدنی زبانش به فوتبال ایران بازگشته و هرچه که دیگران از گفتنش عاجزند را بر زبان خود جاری می‌سازد.

جادوگر فوتبال ایران در دل خروشان سپیدرود گیلان، غرشی دوباره یافته و به صغیر و کبیر رحم نمی‌کند! کریمی با آگاهی از مسائل پشت پرده فوتبال، رئیس فدراسیون فوتبال و عوامل برنامه تلویزیونی نود را آماج حملات پردامنه خود قرار داده و انتقادات و اتهامات فراوانی به ایشان وارد ساخته است.

پس از غرش در نشست خبری تیمش در پایان دیدار مقابل استقلال خوزستان، کریمی در طول هفته‌ای که گذشت، فعالیتی گسترده در فضای مجازی داشته و با استفاده از تریبون شخصی خود در تلگرام، مسائل پشت پرده فراوانی را بازگو کرده است.

در این راه واکنش افراد و عوامل مقابل نه به‌صورت پاسخگویی به شبهات و ابهامات ایجاد شده که تحریف صورت مسئله بوده است! در برنامه تلویزیونی، پرتاب شدن لوگوی برنامه، توهین به مخاطبان و نه به عوامل تولیدی برنامه خوانده می‌شود و در فدراسیون، خبر شکایت وکیل مهدی تاج در خروجی سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران قرار می‌گیرد. شاهکار اما نه این دو که محرومیت کریمی از حضور در نشست های خبری به دلیل نداشتن مدرک مربی‌‌گری A آسیاست. این‌که این قانون خلق الساعه تنها به لطیفه‌ای در عصر ارتباطات کنونی می‌ماند بماند، این‌که دوستان مسئول یک شبه یادشان افتاده که کریمی مدرک مذکور را ندارد، جای بسی تامل و پوزخند دارد.

کریمی حالا تریبون انحصاری خود را در دست گرفته و همانند دوران بازی خود، رقبایش یک به یک از پیش رو برمی‌دارد. او حالا کمر به نابودی فساد گسترده موجود در فوتبال بسته و سعی دارد اهالی فوتبال را از پشت پرده باخبر سازد.علی کریمی-مجتبی جباری-ناصر حجازیعلی کریمی مانند همیشه، یک سلبریتی محبوب و از جنس مردم لقب گرفته است. اینکه آیا لحن سخنان و نحوه ایراد آن ها حرفه‌ای و صحیح است یا خیر یک موضوع است و این‌که او جسارت برملا ساختن حقایق پشت پرده را دارد، موضوعی است دیگر.

آقای جادوگر، فردا(دوشنبه) را باید جوابگوی کمیته انضباطی باشد و مشخص نیست، تا چه اندازه، در این جلسه حق به حق‌دار باشد. علی کریمی که باکی از محاسبه ندارد، پیشنهاد علنی بودن جلسه می‌دهد و تمایل به فیلمبرداری از جلسه یا ضبط کردن صدا می‌دهد ولی آن گونه که مشخص بوده و هست، چنین درخواست هایی با جواب مثبت روبرو نمی‌شوند. شوالیه فوتبال ایران در این جلسه حسابگوست ولی کیست که نداند، آن‌که حسابش پاک است، باکی از محاسبه ندارد.

شاید اگر کریمی را انسانی سر به زیرتر و فرصت طلب تر می‌یافتیم، حالا و به جای نیمکت سپیدرود، او را در قاب جام جهانی و در کنار کارلوس کی‌روش می‌دیدیم ولی صراحت و رک‌گویی اوست که در میان مردم محبوبش کرده. یک نفر در راستای منافع عمومی و به دنبال ریشه کن کردن فساد. جادوگری از دیار مردم و عصیانگری از دیار جادوگران!منبع لینک by [author_name]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *