گلادباخ ۰-۱ لایپزیش؛ گل ۳ امتیازی خرید جدید انگلیسی و صعود در جدول

طرفداری – از هفته بیست و یکم رقابت های بوندس لیگا بوروسیا مونشن گلادباخ در ورزشگاه اختصاصی اش میزبان لایپزیش بود و این بازی در پایان با نتیجه ۰-۱ خاتمه یافت. با این نتیجه گلادباخ ۳۱ امتیازی باقی ماند و در مکان هفتم جدول ایستاد،  لایپزیش هم ۳۵ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بدتر نسبت به بایرلورکوزن در رده سوم جای گرفت.

ترکیب دو تیم

گلادباخ: زیپل – یانتچکه، وسترگارد، گینتر، الودی – زکریا، کرامر – هرمان، اشتیندل، گریفو – هازارد

لایپزیش: گولاچی – لایمر، اوربان، اوپامکانو، کلوسترمان – دمه، کیتا – کمپل، بروما – زابیتسر، ورنر

گزارش بازی

نیمه اول بازی با سرعت بسیار خوبی دنبال شود و هر دو تیم پس از دریافت توپ سعی در انجام ضدحمله های سریع داشتند. در این نیمه در مجموع لایپزیش تیم برتر میدان بود و جدی ترین موقعیت این تیم روی ضربه زابیتسر به دست آمد که با واکنش زیپل به کرنر فرستاده شد.

نیمه دوم را گلادباخ بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم دو بار پیاپی در باز کردن دروازه لایپزیش از چند متری ناکام بودند. بعد از سپری شدن دقایقی از نیمه دوم، لایپزیش دوباره جریان بازی را در دست گرفت و با انجام یک بازی خوب موفق شد چندین بار دروازه تیم میزبان را به صورت جدی تهدید کند. بهترین موقعیت های لایپزیش در نیمه دوم نصیب کیتا و زابیتسر شدند. در لحظات پایانی بازی، آدمولا لوکمن خرید جدید لایپزیش پس از یک حرکت انفرادی موفق شد با ضربه ای زمینی دروازه زیپل را باز کند. در دقایق تلف شده بازی گلادباخ فرصت جبران گل خورده را داشت اما گولاچی روی ضربه هازارد عکس العملی خوب نشان داد.منبع لینک by [author_name]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *