۳۵۰ درخواست پذیرش دانشجوی خارجی به دانشگاه یزد ارسال شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بدون دیدگاه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه یزد، محمد فرشی گفت:‌ به دنبال فراخوان دانشگاه یزد در خصوص جذب دانشجویان غیرایرانی از طریق اطلاعیه اینترنتی و سایت‌های مربوطه در اواسط خردادماه تاکنون بیش از ۳۵۰ درخواست تحصیل دریافت شده است.

وی افزود: تاکنون تعداد ۲۴۲درخواست بررسی اولیه شده و پس از تکمیل پرونده به پردیس‌ها یا دانشکده‌های مربوطه برای بررسی علمی داوطلبان ارجاع شده است.

سرپرست دانشجویان غیر ایراین دانشگاه یزد اظهار داشت: از ۲۴۲ درخواست تحصیل بررسی شده، پردیس علوم انسانی و اجتماعی با ۱۰۲ درخواست بیشترین درخواست و دانشکده منابع طبیعی و کویرشناسی با ۸ درخواست کمترین تعداد درخواست را داشته‌اند.

فرشی با اشاره به اینکه روند دریافت درخواستهای جدید و تکمیل پرونده های قبلی نیز در جریان است، گفت: متقاضیان از کشورهای افغانستان، پاکستان، عراق، مصر، سودان، بروندی، نیجریه، کامرون، اوگاندا، اتیوپی، زیمبابوه، لیبریا، هند، اندونزی، سوریه، بنگلادش، بوسنی، سنت لوئیس، لسوتو، گامبیا، رواندا، تانزانیا، نامیبیا، چاد، کنیا، غنا، تاجیکستان، قرقیزستان، ارمنستان، مالاوی و کنگو بوده اند.منبع لینک by [author_name]

برچسب‌ها: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    13 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید