وبسایت مکس توانایی جدیدی از جیمیل در ایمیل های دریافتی دو سیستم عامل مشهور

بدون دیدگاه


ایمیل ها ، پیام هایی هستند که از دیرباز تا به امروز در بین مردم دنیا رواج داشته است که این بار دستخوش تغییرات گوگل قرار گرفت. در کشور ما دو نوع پیام ایمیلی وجود دارد که یکی به نام یاهو و دیگری به نام جیمیل می باشد. گوگل توانایی جدید را به جیمیل خود اهدا کرده است تا افراد بتوانند راحت تر به این نیاز پاسخ بدهند و همه ی مشکلات موجود از بین برود.

هر گوشی که از سیستم عامل ios و همچنین android در حال استفاده می شود ، جعبه هایی برای ورود پیام های ارسالی به داخل را نیز دارد. این پیام ها تا زمانی که شما بازدید از جعبه ی پیام خود داشته باشید در همان جا می مانند و با علامت خوانده نشده در اختیار شما خواهد بود. ممکن است برخی از ایمیل های موجود را باز نکرده متوجه شوید که از شما چه درخواستی دارد و به دلیل اینکه بارها توصیه می شود ،ایمیل های مختلف را به همین راحتی باز نکنید ، توسط توانایی جدیدی که گوگل به جیمیل خود داده است شما می توانید با پاسخ های کوتاه مثل تشکر ، من در جلسه هستم و . . . همچون پاسخ های کوتاه از قبل آماده شده برای پیام ها را انتخاب نموده و برای آدرس ایمیلی که دریافت نموده اید ، ارسال نمایید.

جیمیل

این قابلیت بر روی همه ی جعبه های دریافتی ایمیل قرار ندارد و این بار گوگل برای کاربران جیمیلی خود برای سهولت در استفاده و پاسخ دادن ، ایجاد نموده است. ما همه روزه شاهد افزودن توانایی های جدیدی به گوگل بوده و هستیم که این مورد از آنها بسیار جدید و ابداعی نیز بوده است.

شما امروزه در جیمیل و در کادر فوتر آن ، شاهده گزینه ای برای پاسخ دادن کوتاه خواهید بود. اما باید این نکته را به یاد داشته باشید که گوگل همیشه حامی افراد بوده و نیازها را برطرف ساخته است. در نتیجه شما می توانید هم از پاسخ های موجود و هم از پاسخ هایی که خودتان دوست دارید استفاده نمایید و ذخیره کنید. یعنی بجای متشکرم ، از تشکر و . . . استفاده نمایید. جیمیل امانت دار خوبی برای شما خواهد بود.

اگر کاربر ایرانی هستید و دوست دارید که پاسخ های کوتاه به زبان ایرانی باشد ، باید مدت زمانی را برای انتظار صرف کنید. زیرا همیشه رایج ترین زبان دنیا به عنوان زبان ابتدایی مطرح است و سپس در سالیان بعدی ، زبان های مختلف به لیست زبان های موجود اضافه خواهد شد. سرویس جیمیل هم برای کاربران خود که به زبان انگلیسی تسلطی ندارند ، پیام انتظار را زمزمه می کند تا نسخه های بعدی با توانایی ها و زبان های بیشتری عرضه گردد.


پست بعدیمرورگر پیش فرض در ویندوز ۱۰ اس تغییر نمی کند

لینک منبع

  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    30 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید