شرکت آتاری در حال ساخت یک کنسول بازی جدید است

بدون دیدگاه


«فرد چسنیس» (Fred Chesnais)، در مصاحبه خود با «گیمزبیت» (GamesBeat) اعلام کرد که شرکت آتاری در حال ساخت یک کنسول بازی جدید است.

هر چند آقای چسنیس از به اشتراک گذاشتن جزییات زیادی در رابطه با این کنسول اجتناب کرد، اما به صورت واضح اعلام کرد که شرکت آتاری به تجارت سخت‌افزار بازی‌ها بازگشته است. اگر به خاطر داشته باشید، آخرین کنسول بازی ساخته شده توسط این شرکت، «جگوار» (Jaguar) نام داشت که در سال ۱۹۹۳ به بازار عرضه و ۳ سال بعد، یعنی در سال ۱۹۹۶ تولید آن متوقف شد.

لازم به ذکر بوده که این شرکت، ویدیویی را در مورد کنسول جدیدش منتشر کرده که در آن، نام این کنسول، «آتاری باکس» (Ataribox) معرفی شده است. در عنوان ویدیو نیز جمله «محصول جدید شرکت نینتندو که سال‌ها در حال توسعه بوده است» به چشم می‌خورد.

آتاری

مدیر عامل این شرکت اعلام کرد که تکنولوژی به کار رفته در آتاری باکس، بر پایه رایانه‌های شخصی طراحی شده است. در ویدیو مشاهده می‌کنیم که کنسول مورد نظر دارای روکش چوبی (درست مانند کنسول Atari 2600 که اولین سخت افزار بازی در تاریخ این شرکت به شمار می‌رود) بوده و لوگوی آتاری نیز با رنگ سفید که همانند تلویزیون‌های CRT می‌درخشد، در وسط آن تعبیه شده است.

دانلود ویدیو

البته در شرایط حاضر، نمی‌توان تصور کرد که شرکت آتاری کنسول بازی را عرضه کند که توان رقابت با کنسول‌های بسیار قدرتمند شرکت‌های سونی و مایکروسافت را داشته باشد، اما دور از ذهن نیست که این کنسول را مانند NES Classic شرکت نینتندو، به شکل مینیاتوری و به همراه بازی‌های خاطره‌انگیز گذشته عرضه کند. در اخبار قبلی به این موضوع اشاره کرده‌ایم که شرکت‌های سگا و آتاری قصد دارند نسخه‌های منیاتوری کنسول‌های محبوب خود را به همراه مجموعه‌ای از بازی‌های نوستالژیک و خاطره‌ انگیز به بازار عرضه کنند.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

adلینک منبع

  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    17 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید