زمان معرفی هواوی آنر ۹

بدون دیدگاه

هواوی

زمان معرفی هواوی آنر ۹  : طبق شایعاتی که پیش تر بیان شده ، تاریخ معرفی هواوی آنر۹ در ۲۹ژوئن اعلام شده بود . در صورتی که جدیدا پوستری معرفی شده که تاریخ هواوی آنر۹ را ۱۲ژوئن اعلام کرده است با توجه به اینکه تاریخ معرفی  این گوشی مشخص شده است احتمالا مکان آن نیز در مرکز کنفرانس های بین المللی شانگهای باشد ( این اعلام تاریخ با توجه به پوستری می باشد که در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شده  و تاریخ عرضه Honor 9 به تقریبا دو هفته زودتر (۲۲خرداد) تغییر پیدا کرده است ).

اگر به پوستر زیر دقت کنید در آن عدد۹ به همراه دوربین های دوگانه را می بینید که بر روی آن نوارهای رنگی مشاهده می شود .

هواوی آنر9با توجه به منابع خبری هواوی انر۹ رنگ بندی های متنوع و زیبایی دارد که این نوارهای رنگی در پوستر به آن اشاره می کند همچنین مهم ترین تغییر در هواوی انر۹ حذف جک ۳.۵ میلی متری هدفون می باشد علاوه بر آن کاربران تنها از یک درگاه USB-C بهره مند می شوند و  احتمالا دستگاه دارای یک چیپست کایرین ۹۶۰ می باشد که به پردازش امور در کنار رم ۴یا ۶ گیگابایتی خواهد پرداخت . احتمال می رود این گوشی از اندروید ۷ نوقا نیز بهره مند باشد.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

لینک منبع

  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    22 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید