فروش – فروش ps4 پرو ریژن ۲


آژانس هواپیمایی


pop up


 1. hamed_zz

  hamed_zz
  Registered User


  تاریخ عضویت:
  ‏۱۲ نوامبر ۲۰۱۱
  نوشته ها:
  ۳,۴۵۵
  تشکر شده:
  ۷۶۲
  محل سکونت:
  ساری

  سلام دوستان.قصد فروش دستگاه ps4 pro رو دارم دستگاه خیلی تمیزه
  کارتنش یه کوچولو پارگی داره که مهم نیس
  ریژن ۲ با دسته فابریک بدون بازی و اکانت
  قیمت ۱۳۰۰

   


 2. arya2000c

  arya2000c
  Registered User


  تاریخ عضویت:
  ‏۷ اکتبر ۲۰۱۳
  نوشته ها:
  ۱,۰۷۱
  تشکر شده:
  ۱۵۳

  سلام فریمور کنسول چنده؟

   


 3. hamed_zz

  hamed_zz
  Registered User


  تاریخ عضویت:
  ‏۱۲ نوامبر ۲۰۱۱
  نوشته ها:
  ۳,۴۵۵
  تشکر شده:
  ۷۶۲
  محل سکونت:
  ساری

  سلام احتمالا ۵ باشه توجه نکردم.
  راهی برای هک شدن پیدا شده؟

   


  arya2000c از این نوشته تشکر کرده است.

 4. diordior

  diordior
  همکار بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
  همکار انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏۲۲ سپتامبر ۲۰۱۲
  نوشته ها:
  ۳,۴۷۶
  تشکر شده:
  ۷۹۲
  محل سکونت:
  اصفهان

  اگر خیلی تر و تمیزه مال من

   


 5. arya2000c

  arya2000c
  Registered User


  تاریخ عضویت:
  ‏۷ اکتبر ۲۰۱۳
  نوشته ها:
  ۱,۰۷۱
  تشکر شده:
  ۱۵۳

  بله مثل اینکه خبرایی شده و تا فریمور ۴ رو هک کردند البته میگن حتی ۵ هم هک شده ولی فعلا منتشر نکردند.

   

 


لینک منبع

لیاییچ: فیورنتینا، رم و اینتر بخشی از گذشته من هستند و برای انتقام روبروی آن ها بازی نمی کنم

طرفداری- آدم لیاییچ اعلام کرد همیشه برای تیم های سابق خود احترام زیادی قائل است و هیچ وقت به قصد انتقام مقابل آن ها بازی نمی کند.

تورینو امروز عصر میزبان رم است و این بازی می تواند برای بازیکنان سابق گرگ ها از جمله لیاییچ، بسیار ویژه باشد. با این حال این بازیکن در مصاحبه ای با Torino Channel، گفت:

هیچ گاه به قصد انتقام مقابل تیم های قبلی ام بازی نمی کنم. این خاطرات، بخشی از گذشته من محسوب می شود بنابراین به آن بسیار وابسته ام. در ایتالیا سه تیم هستند که بخشی از گذشته من هستند. در فیورنتینا اولین ماجراجویی ام را تجربه کردم و سه سال زیبا را در آنجا گذراندم. سپس دو سال فوق العاده در رم با گروهی قدرتمند و دوستانی که هنوز هم در زندگی من هستند. یک سال خوب را هم در اینتر سپری کردم.

همه این تیم ها قدرتمند هستند و امیدوارم در طول این فصل بتوانم در مقابل آن ها بازی کنم. هرگز برای انتقام مقابل آن ها قرار نمی گیرم بلکه فقط دوست دارم در این بازی ها باشم تا با ایجاد تفاوت، به تیم فعلی ام برای موفقیت کمک کنم.

رم را به خوبی می شناسم؛ دوستان زیادی آنجا دارم. بسیار قوی هستند و چند دقیقه کافی است تا شما را به دردسر بیاندازند. باید ۹۵ دقیقه روی بازی تمرکز کنیم و از فرصت ها نهایت استفاده را ببریم. واقعا کار آسانی نیست چون آن ها بسیار قدرتمند هستند. اما در خانه بازی می کنیم و تماشاگرانمان برای ما یک سلاح قوی هستند تا کارها آسان تر پیش برود.منبع لینک by [author_name]

واکنش اوزیل به شایعات انتقال به یونایتد


وبسایت نود: چند روز قبل برخی رسانه ها مدعی شدند که مسوت اوزیل به هم تیمی هایش در آرسنال گفته که در پایان فصل با قراردادی آزاد راهی منچستریونایتد خواهد شد، این در شرایطی است که پیش تر هم بحث هایی درباره انتقال اوزیل به تیم های دیگر شنیده می شد. اما ستاره آلمانی آرسنال که این روزها، اوضاع خوبی را در آرسنال ندارد، در واکنش به شایعات اخیر درباره انتقالش به یونایتد در صفحه شخصی اش در توئیتر چنین نوشته است:

به بحث ها توجه نکنید، تمرکز کنید.

مسوت اوزیل ۲۸ ساله تنها تا تابستان با آرسنال قرارداد دارد و هیچ میلی در وی برای تمدید قرارداد با توپچی ها دیده نمی شود، در چنین شرایطی اوزیل می تواند از ژانویه با تیم دیگری (خارج از انگلیس) وارد مذاکره شود تا در تابستان با قراردادی آزاد راهی تیم جدیدش شود.منبع لینک by [author_name]

list – PHP array_multisort throws error


I am new to PHP and trying to sort a list of associative arrays. I want to sort them on a family field, just a string, in descending order. Whenever I try to sort the associative array … array, it gives me this error.

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag.

PHP Code

<?php

$allColors = array(
 '۰' => array(
 "id"=> "1",
 "family"=> "blue",
 "name"=> "ariel blue",
 "hex"=> "#339FFF"),

 '۳' => array(
 "id"=> "3",
 "family"=> "green",
 "name"=> "forest",
 "hex"=> "#FAFF33"),

 '۱' => array(
 "id"=> "2",
 "family"=> "blue",
 "name"=> "aqua marine",
 "hex"=> "#339FFF"),

 '۴' => array(
 "id"=> "4",
 "family"=> "green",
 "name"=> "lime",
 "hex"=> "#FAFF33"),

 '۲' => array(
 "id"=> "5",
 "family"=> "blue",
 "name"=> "teal",
 "hex"=> "#339FFF"),

 '۵' => array(
 "id"=> "6",
 "family"=> "green",
 "name"=> "yellow-green",
 "hex"=> "#FAFF33")
); 

array_multisort($family, SORT_DESC, $allColors);

?> لینک منبع

والورده: مقابل مالاگا خسته بودیم و شادابی همیشگی را نداشتیم؛ گل‌های سوارز از راه خواهند رسید

طرفداری – ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا پس از پیروزی ۲-۰ تیمش مقابل مالاگا اعتراف کرد تیمش آن تیم همیشگی نبود و دلیل آن را خستگی حاصل از بازی‌های پیاپی دانست.

آبی اناری‌ها در ادامه روند نتایج موفقیت آمیزشان، مالاگای قعر جدولی را در یک بازی نه چندان جذاب شکست دادند تا هم شکست ناپذیری‌شان را حفظ کنند و هم صدر جدول را. بارسا در این دیدار به هیچ عنوان در حد و اندازه‌هایش ظاهر نشد. البته شاید خستگی ناشی از بازی سه روز پیش برابر المپیاکوس نیز در این قضیه دخیل بوده باشد. به گزارش مارکـــــــــــــا، والورده پس از بازی به خبرنگاران گفت:

این، سومین بازی ما در تنها شش روز بود و شاید به همین دلیل هم آن شادابی و طراوت لازم را نداشتیم. به خصوص در نیمه اول ریتم همیشگی را نداشتیم. اما در هر صورت بردیم و سه امتیاز مهم دیگری را به دست آوردیم و از این قضیه خوشحالم. ابتدا قادر به بازی در عمق نبودیم اما هر چه از بازی گذشت و به خصوص پس از گل دوم و با بازتر بازی کردن حریف، در این زمینه هم بهتر شدیم. در مجموع برای بردن بازی به دردسر افتادیم اما مهم، سه امتیاز بود که گرفتیم. نباید فراموش کنیم که حریف بسیار دفاعی ظاهر شد و باز کردن خطوط دفاعی کار ساده‌ای نیست.

مالاگا فصل گذشته در نیوکمپ ما را شوکه کرده بود. از طرفی پس از گل دوم با اطمینان خاطر بیشتری بازی کردیم و شانس‌هایی برای افزایش اختلاف هم داشتیم. گل جنجالی دلوفئو؟ از آن فاصله نمی‌توانستم ببینم و از اعتراض بازیکنان مالاگا فهمیدم که صحنه مشکوک بوده است. واقعیت این است که وقتی چند بازی پشت سر با فاصله کم انجام می‌دهید، خستگی روحی روانی نیز سراغ بازیکنان می‌آید و داستان تنها به خستگی بدنی ختم نمی‌شود. 

موقعیت سوزی‌های سوارز؟ از نظر من وضعیت لوییس خوب است. بار دیگر تاکید می‌کنم که مهم ترین نکته درباره مهاجمان این است که موقعیت گلزنی داشته باشند. بعد مثبت این فرصت خراب کردن‌ها این است که مهاجم در مکانی که باید، قرار داشته است. سوارز یک گلزن بالفطره است و در هر بازی موقعیت‌هایی نیز نصیبش می‌شود قطعا به زودی گل‌ها نیز از راه خواهند رسید. ناراحتی او از تعویض شدن هم طبیعی است. او جاه طلب است. هیچ بازیکنی از تعویض شدن خوشش نمی‌آید. 

پائولینیو؟ او به خوبی در تیم جا افتاده و چیزهای جدید و زیادی به ما اضافه می‌کند. امشب هم خوب بازی کرد و امیدوارم به همین روند ادامه دهد. دلوفئو؟ او بازیکنی با قابلیت از پیش رو برداشتن مدافعان است. به خصوص در مصاف‌های یک به یک. شاید او به اندازه بازی با المپیاکوس در این زمینه موفق نبود اما باز هم تاثیرگذار ظاهر شد. جرارد پایش به گلزنی باز شد و امیدواریم این تنها آغاز گلزنی‌هایش باشد. منبع لینک by [author_name]

فروش باندل حرفه ای | انجمنهای پرشین تولز


بسم الله ارحمن الرحیم

باندل سی پی یو رم مادربرد

۲۱۵۰ + Dvd rw رایگان

کیس سالم سالم هست و جعبه تمام قطعات با متعلقات موجوده و رم و مادربرد و گرافیک ،کولر گارانتی دارن ،اسمبل خیلی خوبی داره،۲۰ در صد کم شده از قیمت نو دستگاه(شایدم بیشتر)
پاور هم تو بازار آک نداره ولی این مدل Vanguard 1000W Gold کولر مستر ۱۰۰۰ وات با استاندارد P80 gold هست که ۹۱۷ قیمت داره و به نظرم فروش پاور ۱۲۰۰ به قیمت ۱۰۰۰ وات میتونه مناسب باشه برا کسی که میخواد بخره
قیمت کل کیس ۶ تومن
قیمت کیس بدون پاور ۲۶۰۰
قیمت کل سیستم ۳۵۰۰

مادربرد:Gigabye Z97x Gaming G1

http://www.ghateat.com/gigabyte-ga-z97x-gaming-g1

قیمت پایه ۷۰۰

پردازنده:Core i7 4790K

https://www.digikala.com/Product/DKP-108068/Intel-Haswell-Core-i7-4790K-CPU

قیمت پایه ۱۱۰۰

کولر پردازنده deepcool Captain 240Ex White

قیمت پایه ۲۸۵

کیس deepcool Dukase v2 white با کیت RGB

قیمت پایه ۱۵۰

همراه با کولر ۴۰۰

کارت گرافیک:Galax Gtx 1080 HOF فروخته شد

رم:Adata XPG 16GB 2*8GB 2400mhz

http://www.ghateat.com/adata-xpg-v3-cl11-16gb-2400mhz-dual-ddr3

قیمت پایه ۳۵۰

پاور: Cooler master silent pro gold 1200w P80 Gold

قیمت پایه ۹۰۰

دیسک جامد patriot Blaze 128GB

قیمت پایه ۱۵۰

نورپردازی:RGB Light Green

قیمت پایه ۵۰

درایو نوری DVD Rw Asus

قیمت پایه ۳۰
تلگرام ۰۹۱۲۱۴۹۶۹۷۶

 لینک منبع

حقوق شورای شهری ها اضافه شد


خبرگزاری تسنیم: در دستورالعمل اجرایی شماره ۳۰۲۷۸ مورخ ۱۱ مهر سال ۱۳۹۴ سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور آمده بود: بازگشت به نامه شماره ۲۲۹۱۹/۴۲/۵۰ مورخ هفتم شهریور ۱۳۹۴ در خصوص بند ۸ ضوابط مالی بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۴ شهرداری‌های کشور، به آگاهی می‌رساند همان‌گونه که در نامه شماره ۸۳۱۲ مورخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ این سازمان اعلام شد، منظور از حقوق شهردار در اجرای بند ۸ ضوابط مالی بخشنامه بودجه، صرفاً ردیف‌های « حقوق مبنا، افزایش سنواتی، تفاوت تطبیق، فوق‌العاده شغل، فوق‌العاده جذب، فوق‌العاده تلاش، فوق‌العاده بدی آب و هوا، فوق‌العاده محرومیت از تسهیلات زندگی و فوق‌العاده ویژه» است؛ لذا فوق‌العاده جذب، موضوع تبصره ۷ ماده یک آیین نامه اصلاحی حقوق و مزایای شهرداران، در محاسبه حق‌الجلسه اعضای شورای اسلامی شهر منظور نخواهد شد.

در بخش دیگر این دستورالعمل آمده است: شایان ذکر است که حقوق و مزایای شهرداران، تابع آیین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب ۱۳۷۰ هیئت وزیران و اصلاحات بعدی آن بوده، بنابراین فوق‌العاده جذب موضوع تبصره ۷ ماده یک آیین نامه اصلاحی سال ۱۳۸۳ مذکور، در احکام شهرداران درج خواهد شد اما در محاسبه حق جلسه اعضای شورای اسلامی شهر، صرفاً ردیف‌های مذکور ملاک عمل خواهد بود.

این دستورالعمل مورد شکایت رئیس وقت شورای اسلامی شهر سمنان قرار می‌گیرد و شاکی طی ارائه دادخواستی به دیوان عدالت اداری ضمن درخواست ابطال دستورالعمل مذکور اعلام می‌کند:« به موجب ماده ۶ آیین نامه نحوه پرداخت حق جلسه و مزایا به اعضای شوراهای اسلامی کشور مصوب دوم آذر سال ۱۳۸۴ هیئت وزیران و برار ردیف سوم جدول منضم به ماده مذکور، حق جلسه هر ساعت اعضای شوراهای اسلامی شهر در غیر کلان شهرها، معادل حقوق و مزایای شهردار همان شهر تعیین شده است.

در ادامه شکایت شاکی آمده است: در راستای تعیین حقوق و مزایای شهردار و در جهت محاسبه حق جلسه اعضای شورای شهر در تبصره ۷ الحاقی به ماده یک آیین‌نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب ۱۵ آذر سال ۱۳۸۳، مقرر شده افرادی که از وزارتخانه‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی یا وابسته به دولت یا موسسات عمومی غیردولتی که تابع قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت مصوب سال ۱۳۷۰ به صورت مامور، سمت شهردار را تصدی می‌کنند در صورتی که مبلغ حقوق و فوق‌العاده شغل آنها از مجموع حقوق و فوق‌العاده‌هایی که در دستگاه محل خدمت اولیه، مستحق دریافت آن بوده‌اند کمتر شود، تفاوت این مبلغ را به عنوان تفاوت تطبیق حقوق دریافت خواهند کرد که به موجب تصویب‌نامه  دهم مرداد ۱۳۸۴ هیئت وزیران در تبصره ۷ الحاقی به ماده یک آیین نامه حقوق و مزایای شهرداران، عبارت «تفاوت تطبیق حقوق» و «تفاوت تطبیق» به عبارت فوق ‌العاده جذب اصلاح شده است.

در نهایت هئیت عمومی دیوان عدالت اداری در تاریخ هفتم شهریور سال ۱۳۹۶ تشکیل و با صدور حکمی اعلام کرد: تصویب مصوبه مورد اعتراض از صلاحیت حدود اختیارات مرجع تصویب خارج است زیرا طبق بند ۹ الحاقی به ماده ۷۸ مکرر ۲ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۲۷ آبان سال ۱۳۸۶، آیین نامه سازمانی، تشکیلاتی و تعداد و نحوه تشکیل جلسات شوراها و امور مالی، دبیرخانه کلیه شوراها و تعداد کارکنان آنها و هزینه‌های مربوط و هرگونه پرداختی به اعضای شوراها به تصویب هیئت وزیران محول شده است و چون آیین‌نامه مربوطه تصویب شده و حق‌الزحمه اعضای شوراها، مصوبه مورخ ۱۵ آذر سال ۱۳۸۳ به عنوان جزئی از حقوق شهردار، در حق جلسه اعضای شورای اسلامی باید لحاظ شود یا خیر، در صلاحیت هیئت وزیران است و نه مرجع مقرره مورد اعتراض، بنابراین بخشنامه مورد شکایت به لحاظ خارج بودن از حدود اختیارات وضع آن، مستند به بند یک ماده ۱۲ و ماده ۸۸ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب سال ۱۳۹۲ ابطال می‌شود.منبع لینک by [author_name]

خلاصه بازی بارسلونا ۲-۰ مالاگا

دانلود (۳۷٫۳MB)

</>

var options = {
plugins: {
clickyabAdScheduler: {
requestUrl: ‘https://v.clickyab.com/ads/vast/?a=2781453279796&l=1&2781453279796’,
allowSkip: true
}
}
};

var player = videojs(‘video-2005037-video’, options).ready(function () {
});

دسته‌بندی ویدیو: 
گزارش مسابقات
ویدیو
اسپانیا
بارسلونا
دسته‌بندی: 
اختصاصی
اخبار خارجی
ویدئو
اسپانیا
لالیگا
بارسلونامنبع لینک by [author_name]