جدیدترین آمار استفاده از نسخه های اندرویدی در ماه ژوئن ( آندروید ۶ هم اکنون در بالاترین رتبه است)

بدون دیدگاه

آمار استفاده از نسخه های اندروید

آمار استفاده از نسخه های متفاوت  اندرویدی در ماه ژوئن منتشر شد ( آندروید ۶ هم اکنون در بالاترین رتبه است):  همیشه آمار و ارقام مرتبط با گوشی های اندروید  در هفته اول هر ماه میلادی منتشر می گردد . در این آمار به صورت درصدی نشان می دهد که استفاده کنندگان از هر نسخه سیستم عامل اندروید چند درصد استفاده کرده اند. نسخه ۷.۰ و ۷.۱.۱ نسبت به ماه گذشته دارای رشد بوداند . با ۲.۴ درصد افزایش به ۹.۵ درصد رسیده اند .

درصد استفاده از نسخه های اندروید

در این آمار زیادترین درصد استفاده به نسخه ۶ می رسد که حدود ۳۱.۲ درصد استفاده دستگاهای اندرویدی را به خود اختصاص داده است . بعد از آن نسخه ۵ و ۵.۱ هستند که با نام لالی پاپ می باشند . در ماه گذشته نسخه لالی پاپ نسبت به نسخه ۶ ( مارشمالو ) در رتبه بالاتری بود اما در این ماه تعدادی از کاربران  با دریافت نسخه ۶ ، بروزرسانی را به نسخه۶ انجام دادند .

بعد از آنها رتبه سوم استفاده به نسخه ۴.۴ اندروید می رسد که همان کیت کت می باشد  و دارای محبوبیت می باشد و ۱۸.۱ درصد از این نسخه استفاده می نمایند و و رتبه چهارم به اندروید نوقات با ۹.۵ درصد اختصاص دارد.

در ماه های آینده با عرضه شدن گوشی های هوشمند جدید با اندروید نسخه۷ ،پیش بینی می شود که سهم استفاده از این نسخه ی اندرویدی افزایش یابد .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

لینک منبع

  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    17 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید