توهیر از باشگاه اینتر جدا شد

بدون دیدگاه


خبرگزاری تسنیم: اریک توهیر رئیس باشگاه اینتر اعلام کرد که از سمت خود کناره‌گیری می‌کند، چون دیگر وقتی ندارد که برای رسیدگی به امور این باشگاه اختصاص دهد.

با فروش بخش عمده سهام باشگاه اینتر به گروه سرمایه‌گذاری سونینگ در تابستان سال گذشته، نقش او در این باشگاه کمرنگ شد اما او همچنان ریاست باشگاه را برعهده داشت تا الان که اعلام کرد دیگر در این سمت به کارش ادامه نمی‌دهد چرا که تمام تمرکز او روی کمک به کشورش برای برگزاری بازی‌های آسیایی سال ۲۰۱۸ است.

مالک اندونزیایی پیشین نراتزوری گفت: بازی‌های آسیایی مرا از رسیدگی به سایر مسئولیت‌هایم باز داشته است. من معمولاً هر ماه به میلان سفر می‌کردم اما الان سه ماه است که فرصت نکرده‌ام به آنجا بروم. به همین دلیل به مالکان باشگاه گفتم که می‌خواهم بروم. من یک شریک تجاری لازم داشتم و اینتر هم تیمی است که طرفداران زیادی در چین دارد.

توهیر ادامه داد: زمانی که پیشنهاد سونینگ ارائه شد، فکر کردم که از نظر مالی پیشنهاد خوبی است اما فقط بحث منافع مالی من در میان نبود. آنها بودجه باشگاه را هم سه برابر کرده‌اند. فوتبال سراسر فرازونشیب‌‌ است اما مدیریت یک باشگاه مانند اینتر نیازمند ثبات است چون این تیم طرفداران فراوانی دارد. من بابت ناکامی‌های فصل گذشته ناراحتم اما فوتبال همین است. سونینگ نظر مرا راجع بازیکنان می‌پرسد اما من مانند قبل دیگر وقت ندارم که با مربیان حرف بزنم و مشورت کنم.منبع لینک by [author_name]

برچسب‌ها: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    17 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید