تصویری جدید از پنل جلویی گلکسی نوت ۸ در کنار گلکسی S8 پلاس منتشر شد

بدون دیدگاه


به‌تازگی یک حساب توییتری تصویری را منتشر کرده که پنل جلویی گلکسی نوت ۸ را در کنار پنل گلکسی S8 پلاس به نمایش می‌گذارد. اگر این تصویر صحت داشته باشد، می‌توانید مشاهده کنید که گوشه‌های نمایشگر در گلکسی S8 پلاس خمیدگی بیش‌تری دارد و در گلکسی نوت ۸ بیش‌تر حالت جعبه‌ای را شاهد هستیم.

گلکسی نوت 8

همان‌طور که در تصویر بالا مشخص است، با مقایسه ابعاد می‌توان دریافت که نمایشگر گلکسی نوت ۸ چیزی حدود ۶٫۳ تا ۶٫۵ اینچ خواهد بود. پنل قرار گرفته در سمت چپ متعلق به گلکسی S8 پلاس است که از نمایشگر ۶٫۲ اینچی از نوع سوپر امولد و با رزولوشن ۲۹۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل استفاده می‌کند. نسبت تصویر در هر دو نمایشگر ۱۸٫۵ به ۹ خواهد بود. مطابق خبرهایی که تاکنون پیرامون پرچم‌دار آینده سامسونگ منتشر شده است، این کمپانی قصد دارد تا دومین پرچم‌دار سال ۲۰۱۷ خود را زودتر از سال‌های گذشته و در تاریخ ۲۳ آگوست معرفی کند.

روز جمعه تصویری انتشار یافت که ادعا می‌شد مربوط به پنل جلویی گلکسی نوت ۸ است و حالا می‌توانیم این پنل را در کنار گلکسی S8 پلاس مشاهده کنیم. می‌توان با اطمینان گفت که درز اطلاعات به‌طور ناگهانی قطع نخواهد شد و در روزهای آینده اطلاعات بیش‌تری از فبلت جدید سامسونگ منتشر خواهد شد.

با توجه به آخرین اطلاعات هنوز ۵ هفته تا رونمایی از گلکسی نوت ۸ زمان باقی مانده است؛ از این رو می‌توان انتظار داشت که طی روزهای آینده اخبار و نشت‌های بسیار بیش‌تری از این هندست منتشر شود. اگر به پرچم‌دار آینده سامسونگ علاقه‌مند هستید می‌توانید تمام مطالب منتشر شده در رابطه با این اسمارت‌فون را از اینجا بخوانید.لینک منبع

  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    12 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید