تایید ارائه آپدیت آندروید O برای OnePlus 3 و ۳T

بدون دیدگاه

تایید ارائه آپدیت آندروید O برای OnePlus 3 و 3T

تایید ارائه آپدیت آندروید O برای OnePlus 3 و ۳T: هم اکنون که زمانی به معرفی۵ OnePlus نمانده است ، شاید دارندگان گوشی ۳ OnePlus و Oneplus 3T به این فکر بیفتند که از نظر پشتیبانی نرم افزاری شرکت ، چه برسر گوشی های آنها خواهد آمد. زمانی که Oneplus 3T عرضه شد، تولید ۳ OnePlus متوقف شد.این روزها ۳T OnePlus نیز در روزهای پایانی خود به سر می برد، اما این شرکت چینی گفته است که پشتیبانی نرم افزاری از این دو گوشی را متوقف نخواهد کرد.

اگر شما هم از دارندگان گوشی های ۳ OnePlus و ۳T OnePlus هستید و از نظر ارائه بروزرسانتی های جدید برای گوشی خود نگرانی داشتید با خواندن این خبر باید نگرانی شما از بین رفته باشد.شرکت وان پلاس ارائه ی بروزرسانی اندروید O برای گوشی های ۳ OnePlus و ۳T OnePlus را رسما تایید کرده است.

اندروید O نسخه بعدی سیستم عامل اندروید است که در تابستان توسط گوگل عرضه خواهد شد و در ابتدا به دست گوشی های نکسوز و پیکسل خواهد رسید.

این کمپانی چینی تاریخ دقیقی برای عرضه این بروزرسانی برای این دو پرچمدار که در سال ۲۰۱۶ معرفی کرد اعلام نکرده است، اما به هرحال نباید انتظار دریافت این بروزرسانی در تاریخی زودتر از پایان ۲۰۱۷ داشته باشید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

لینک منبع

  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    21 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید