بازدید حجت الاسلام سبحانی نیا رییس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی از مجتمع استانی فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع
بازدید حجت الاسلام سبحانی نیا رییس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی از مجتمع استانی فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع

بنا بر گزارش روابط عمومی شبکه ملی فرهنگ ، مهندس محمدرضا اسماعیل زاده مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال استانی امام رضا(ع) خراسان رضوی اعلام کرد: با توجه به حضور مراکز فرهنگی دیجیتال شبکه ملی فرهنگ در بخش تولیدات رسانه ای در فضای مجازی با محوریت نماز ، حجت الاسلام سبحانی نیا رییس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی صبح چهارشنبه ۱۲ مهرماه از مجتمع استانی فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) بازدید کرد

بنا
بر گزارش روابط عمومی شبکه ملی فرهنگ ، مهندس محمدرضا اسماعیل زاده مدیر مجتمع
فرهنگی دیجیتال استانی امام رضا(ع) خراسان رضوی اعلام کرد:
با توجه به حضور مراکز فرهنگی
دیجیتال شبکه ملی فرهنگ در بخش تولیدات رسانه ای در فضای مجازی با محوریت نماز ، حجت
الاسلام سبحانی نیا رییس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی صبح چهارشنبه ۱۲
مهرماه از مجتمع استانی فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) بازدید کرد . به گزارش روابط
عمومی این مجتمع ، حجت السلام سبحانی نیا گفت: در شبکه های اجتماعی
 با اتکا به حضور جوانان نخبه
و با استعداد کشور باید از آرمان‌های انقلاب اسلامی صیانت کرد
.وی عنوان کرد: ستاد اقامه نماز برای برگزاری بیست‌وششمین
اجلاس سراسری نماز محوریت فضای مجازی را به منظور جریان‌سازی و نهضت تولید
محتواهای متنوع در زمینه نماز و توزیع در بین مخاطبان، را انتخاب کرده است
.وی با بیان اینکه اجلاس کشوری نماز امسال در
هرمزگان برگزار خواهد شد، افزود
: فضای
مجازی فرصتی کم‌نظیر است که از طریق آن می‌توان محتوای مورد نیاز فرهنگی را در
قالب‌های متنوع، جذاب و زیبا و براساس ذائقه مخاطب در سریع‌ترین زمان ممکن به
میلیون‌ها مخاطب در سراسر جهان منتقل کرد
.حجت
الاسلام سبحانی نیا ریس ستاد اقامه نماز با تاکید بر آن که باید مهارت و شیوه دعوت
به نماز را به کودکان و نوجوانان آموزش داد؛ افزود: بایستی بتوانیم معرفت نماز را
برای کودکان و نوجوانان در بسترهای جدید آموزش دهیم
.رئیس
ستاد اقامه نماز خراسان‌رضوی ادامه داد: از کلیه علاقه‌مندان به‌خصوص نخبگان و
متخصصین فضای مجازی دعوت به عمل می‌آید در این فراخوان شرکت کرده تا قدمی در
راستای رشد و توسعه اقامه نماز در جامعه برداشته شود
.سبحانی
نیا بیان کرد: شناسایی، سازماندهی، تشویق و ترغیب فعالان فضای مجازی در زمینه
ترویج نماز، تولید و نشر محتواهای فاخر در فضای مجازی و ایجاد بانک ایده و تجربیات
مؤفق در زمینه تولید و توزیع محتواهای نماز در فضای مجازی از اهداف این فراخوان
است
.وی بر همکاریهای مشترک ستاد اقامه نماز با مجتمع
فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) در این باره تاکید کرد
.در
این بازدید محمدرضا اسماعیل زاده مدیر مجتمع استانی دیجیتال امام رضا (ع)
گزارشی از فعالیت‌های این مجتمع در حوزه فرهنگ
دینی ارائه کرد
 و به
برنامه آتی مجتمع فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) در حوزه شبکه های اجتماعی را ارائه
نمود.


 لینک منبع

شبکه‌های ۵G با آنتن‌های شناور کار خواهند کرد


شبکه‌های ۵G با آنتن‌های شناور کار خواهند کرد

امواج زیادی دور و اطراف ما وجود دارند؛ امواجی که توسط آن‌ها به شبکه‌های متعدد و مختلف بی‌سیم متصل می‌شویم. با راه افتادن نسل پنجم اینترنت همراه یا همان شبکه‌ی ۵G، قرار است این امواج از قبل هم شلوغ‌تر و پیچیده‌تر شوند. بدون شک اگر سیگنال بهتری داشته باشید، سرعت بهتری هم دریافت می‌کنید؛ مخصوصا اگر از سیگنال‌هایی با فرکانس بالا استفاده کنید که تداخل در آن‌ها زیاد پیش می‌آید. با این حال، از چه راهی می‌توانیم برای بهتر شدن سیگنال استفاده کنیم؟ محققان ایده‌ای را مطرح کرده‌اند؛ ایده‌ی تازه‌ای که از یک آنتن شناور می‌گوید.

آنتن‌های ساخته شده در آسمان شناور می‌مانند و سیگنال‌های شبکه‌ی ۵G را بدون اختلالات، ارسال می‌کنند.

پژوهشگران دانشگاه اوهایو آنتن‌هایی ساخته‌اند که در آسمان شناور می‌مانند و سیگنال‌های شبکه‌ی ۵G را بدون اختلالات، ارسال می‌کنند. سیگنال‌های ۵G بسیار حساس‌تر از سیگنال‌های فعلی ۴G هستند و تداخل در آن‌ها بیشتر پیش می‌آید. تکنولوژی استفاده شده در آنتن‌های جدید، تکنولوژی موج میلی‌متری است و مشخصا برای استفاده در شبکه‌های ۵G ساخته می‌شود.

«نیما فالیچه‌چیان»، استاد مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه اوهایو و رهبر تیم سازنده‌ی این آنتن، درباره‌ی ساخته‌شان گفته است: «هر ساله نیاز به قدرت سیگنال بیشتر برای دریافت و ارسال داده بیشتر می‌شود. می‌خواهیم فرکانس را ۵۰ بار بیشتر کنیم تا در نهایت پهنای باند هم ۵۰ بار بیشتر شود. ایده این است که دستگاه‌هایی بسازیم که می‌توانند داده‌ها را در فرکانس بالا دریافت و ارسال کنند.»

قالیچه‌چیان می‌گوید که آنتن‌های آن‌ها، شبیه پست‌های کوچک و شناور است که داده بین آن‌ها جا به جا می‌شود: «از نظر فیزیکی آنتن را از چیپ جدا و آن را در هوا شناور می‌کنیم.» آنتن‌ّهای امروزی روی چیپ‌ها سوار می‌شوند و این موضوع باعث از دست دادن سیگنال می‌شود.

مدل ساخته شده هنوز در مراحل اولیه قرار دارد، ولی انتظار داریم تا پیش از سال ۲۰۲۰، که احتمالا شبکه‌های ۵G شروع به کار خواهند کرد، ساخت این آنتن‌ها هم تمام شود.

منبع: IBtimesلینک منبع

فاتحه‌ای برای عروس آذربایجان/ احیاء دریاچه ارومیه در اولویت نیست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری مهر، گروه استان‌ها- زهرا ناصران: همه‌چیز از سد زدن‌های بی‌مورد و غیر کارشناسانه، به همراه کاهش نزولات آسمانی شروع شد. هرچه کارشناسان و رسانه‌ها هشدار دادند که سدزنی دیگر منسوخ‌شده است، گوش کسی بدهکار نشد، مردم اعتراض کردند، اما برخورد مناسبی با اعتراض‌کنندگان نشد.

خواستند راه تبریز- ارومیه را کوتاه کنند و به قول خودشان خدمتی برای مردم، اما به‌جای اینکه ابرو را درست کنند، زدند چشم دریاچه را کور کردند و به‌جای پل‌سازی رایج امروزی و ساخت پل کابلی مناسب، با ریختن شن و سنگ و بتن به دریاچه، آن را به دو نیم تقسیم کردند.

مصیبت و غصه غم‌انگیز دریاچه شروع شده بود و آب رفته رفته پایین می‌آمد دیگر خبری از بندری به نام شرفخانه نبود و هتل‌های این بندر سابق متروکه شد، خبری از روستاهای گردشگری همچون «چی چست» نبود و به مخروبه‌ای تبدیل شده بود، کشتی به‌گل‌نشسته بود و دیگر خبری از مردم شادی که برای تفریح به دریاچه می‌آمدند، نبود.

اوضاع به این منوال پیش می‌رفت و دولت‌های مختلف نظاره‌گر اوضاع بودند و به‌جای اندیشیدن راه نجات، گاهی با اظهارات جنجالی خشک شدن دریاچه را توجیه می‌کردند، تا اینکه نوبت به دولت روحانی رسید و وعده‌هایی که برای نجات دریاچه داده بود.

ستاد احیا تشکیل شد و کنفرانس و همایش و جلسات و بیشتر بودجه تعیین شده برای این کارها صرف شد و در میدان عمل تنها  قطره‌ای کردن آبیاری زمین‌های کشاورزی و تغییر نوع محصول کشت و پر کردن چاه‌های غیرمجاز (که مختص نجات دریاچه نیست، بلکه سیاست کلی نجات کشور از بحران بی‌آبی است) اجرایی شد که بدون ستاد هم این کارها عملی می‌شد.

مردم منتظر کار تخصصی برای دریاچه بودند ولی خبری نشد، تا اینکه از خوش‌اقبالی دولت، میزان نسبی بارش‌ها یک سال افزایش یافت و دلیلی شد برای تثبیت آب دریاچه منتظر مرگ.

دولتی‌ها شروع کردند به تبلیغ، اینکه کارهایشان نتیجه داده و توانسته‌اند مانع کاهش آب دریاچه بشوند، اما غافل از اینکه این اوضاع بیش از هشت ماه دوام نمی‌آورد و دوباره قصه غم‌انگیز دریاچه روبه‌مرگ سر زبان‌ها افتاده و هر روز یک قدم به مرگ نزدیک‌تر می‌شود.

خشکی ۷۰ درصدی دریاچه ارومیه

به گفته سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، در حال حاضر ۷۰ درصد از دریاچه ارومیه خشک شده که علت آن مدیریت ناصحیح منابع آبی، توسعه بی‌رویه اراضی کشاورزی، استفاده بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی، کاهش بارندگی و تغییر اقلیم در کشور است.

شاعری معتقد است که حدود ۶۰ درصد عوامل خشک‌سالی دریاچه ارومیه تصمیمات و عوامل انسانی بوده است. یعنی دست‌کاری‌های بی‌رویه منابع طبیعی و منابع حوضه دریاچه ارومیه این مشکلات را ایجاد کرده است؛ در این میان ۴۰ درصد هم عوامل دیگری در این چالش دخیل بوده‌ است.

شاعری با بیان اینکه حدود ۴۰ درصد پروژه‌های ستاد احیای دریاچه ارومیه عملیاتی شد، افزود: اجرای طرح نکاشت در نزدیکی منطقه دریاچه ارومیه راه‌حل و راه چاره نیست.

اعتباراتی که به دریاچه ارومیه جاری نمی‌شود

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی هم در این زمینه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت دریاچه ارومیه، اظهار داشت: وضعیت این دریاچه تعریفی ندارد و وضعیت این دریاچه امسال نسبت به سال‌های گذشته بدتر شده است. علت این امر عدم تخصیص اعتبارات مالی از سوی سازمان برنامه‌وبودجه کشور به منظور انجام اقدامات موردنیاز برای احیاء است که موجب متوقف شدن فعالیت‌ها شده است.

خشکسالی و کاهش بارش ها و همچنین تبخیر بیشتر در کنار اقدامات غیر مؤثر برای احیای این دریاچه دست در دست هم داده اند تا این دریاچه به سمت خشکی سوق پیدا کند.

محمد اسماعیل سعیدی با بیان اینکه اقدامات انجام شده برای احیای دریاچه ارومیه تأثیرگذار نیست، افزود: خشک‌سالی و کاهش بارش‌ها و همچنین تبخیر بیشتر در کنار اقدامات غیر مؤثر برای احیای این دریاچه دست به دست هم داده‌اند تا این دریاچه به سمت خشکی سوق پیدا کند.

وی ادامه داد: نمایندگان آذربایجان شرقی و غربی در مجلس تذکر شفاهی و کتبی خود را در خصوص دریاچه ارومیه ارائه کرده‌اند و این تذکرات در جلسات مختلف نیز مطرح شده و حرف اول و آخر سازمان برنامه‌ریزی و بودجه کشور این است که اعتبار نداریم. همین گفته این مسئول نشان‌دهنده این است که دولت دریاچه ارومیه را جزو اولویت‌ها نمی‌داند. 

این نماینده مجلس با بیان اینکه دریاچه ارومیه جزو اولویت برنامه‌های کشور است، تصریح کرد: در صورت خشک شدن این دریاچه تبعات آن در ابعاد مختلف سیاسی، امنیتی، روحی و روانی و … تأثیرگذار خواهد بود.

حداقل انتظار مردم تحقق وعده‌هاست

سعیدی به وعده دکتر روحانی در انتخابات رئیس‌جمهوری به مردم آذربایجان، اشاره کرد و گفت: حداقل انتظار مردم تحقق وعده‌هاست، وعده احیای دریاچه ارومیه‌ای که خود رئیس‌جمهور قول آن را به مردم داده بود، نه‌تنها در این خصوص اقدامی انجام‌نشده بلکه احساس نگرانی مردم در خصوص خشکی دریاچه ارومیه بالا رفته و دولت باید به این موضوع محیط زیستی توجه جدی داشته باشد.

وی تبخیر بیش‌ازحد و غلظت بالای نمک دریاچه ارومیه را زنگ خطری در این زمینه دانست.

هر کشوری برای احیای دریاچه ارومیه پیشنهادی بدهد مطمئنا کشور ایران استقبال می کند و عدم قبول کردن ایران برای احیای دریاچه ارومیه توسط کشورهای دیگر صحتی نداشته و شایعه ای بیش نیست

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ کشوری برای احیای دریاچه ارومیه پیشنهاد تأمین هزینه نداده است، افزود: هر کشوری برای احیای دریاچه ارومیه پیشنهادی بدهد مطمئناً کشور ایران استقبال می‌کند و عدم قبول کردن ایران برای احیای دریاچه ارومیه توسط کشورهای دیگر صحتی نداشته و شایعه‌ای بیش نیست. در این خصوص تنها ژاپن مطالعه داشته و بنده طی سفر به ژاپن با رئیس دانشگاه این کشور و کارشناسان جلسه‌ای داشتم و آن‌ها تنها نظر مشاوره‌ای می‌دادند و از سرمایه‌گذاری برای احیای دریاچه هیچ سخنی به میان نیامد.

سعیدی به مشارکت مردم برای احیای دریاچه ارومیه تأکید کرد و گفت: مردم با تشکیل صندوقی که هیئت‌امنای آن از خودشان باشد می‌توانند کمک‌های مالی خود را به این صندوق واریز کنند و همچنین تصمیمات ستاد احیا را با همیاری و همکاری اجرایی کنند، برای مثال کشاورزان، دام‌پروران و آن‌هایی که چاه‌های آب دارند با تغییر الگوی کشت برداشت چاه‌های خود را کنترل کنند و نهادهای مردمی به‌تناسب تخصص افراد تشکیل شود.

وی با بیان اینکه موضوع دریاچه ارومیه نباید به یک موضوع سیاسی تبدیل شود، تأکید کرد: موضوع دریاچه موضوعی فراملی است و مردم داخل و حتی خارج از کشور برای احیای آن احساس مسئولیت کرده و مشارکت کنند.

کاهش ۲۲ سانتی‌متری سطح تراز دریاچه در ارومیه

طبق آمارهای شهریور امسال سطح تراز دریاچه ارومیه ۲۲ سانتی‌متری و ۳۶ درصد نزولات جوی در استان نیز کاهش یافته استبه گفته خلیل ساعی، دبیر ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان‌شرقی، طبق آمارهای شهریور امسال سطح تراز دریاچه ارومیه ۲۲ سانتی‌متر و ۳۶ درصد نزولات جوی در استان کاهش یافته و یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون مترمکعب آب در دریاچه ارومیه موجود و وسعت دریاچه نیز یک هزار و ۷۸۳ کیلومترمربع است.

یک پژوهشگر حوزه آب و توسعه پایدار هم در خصوص آخرین وضعیت دریاچه ارومیه، اظهار داشت: ساخت ۵۶ سد در حوزه کوچک دریاچه ارومیه می‌تواند در عرض ۱۰ سال این دریاچه را خشک کند و این در حالی است که بر روی رودخانه‌های منتهی روی دریاچه زریوار سدی نساخته‌ایم و این دریاچه با مشکلی مواحه نشده است. علم هم ثابت می‌کند عامل خشک شدن بسیاری از دریاچه‌ها مدیریت سازه‌ای آب بوده است.

ساعی معتقد است که دریاچه ارومیه هم به سرنوشت دریاچه بختگان و تالاب جازموریان و کارون دچار شده است. در این میان فقط دریاچه زریوار، گهر و چند دریاچه کوچک دیگر هستند که جان سالم به‌در برده‌اند.

فاطمه ظفرنژاد تصریح کرد: در مورد دریاچه ارومیه هم وقتی حجم زیادی از آب به سمت تبریز منحرف می‌شود آن هم بدون باز چرخانی طبیعی است که رو به خشکی بگذارد.

دولتی‌ها برای نجات دریاچه ارومیه در این چهار سال کاری نکرده‌اند لطفاً اشتباه و کم کاری خودتان را تقصیر اقلیم نیندازید.

وی افزود: دولتی‌ها برای نجات دریاچه ارومیه در این چهار سال کاری نکرده‌اند لطفاً اشتباه و کم‌کاری خودتان را تقصیر اقلیم نیندازید.

وی ادامه داد: تا زمانی که سیاست های غلط در وزارت نیرو و شرکت‌های ذی‌ربط آن وجود دارد در همه حوزه‌های آبی با همین مشکلات مواجه خواهیم بود؛ باید مدیریت سازه‌ای را برداریم و آب را به منابع طبیعی برگردانیم.

سدها توهم پرآبی در سرزمین خشک ایران را ایجاد کرده‌اند و متأسفانه سرانه مصرف آب در کلان‌شهرهای ما سه برابر اروپا است. دریاچه‌ای که در طول ۳۰۰ هزار سال گذشته خشک نشده بود چطور امکان دارد در شرایط اقلیمی کوتاه‌مدت خشک شود مگر اینکه فناوری‌های انسانی بر عملکرد و اکوسیستم آن چیره شده باشد.

حال با این شرایط یک کویر شناس معروف کشور برای این دریاچه نسخه‌ای عجیب و غیر قابل باور مبنی بر خشکاندنش تجویز می‌کند. شاید این جغرافی شناس معروف از طوفان‌های نمکی که به همراه کوچک‌ترین بادها در شهرهای اطراف دریاچه به راه می‌افتد بی‌خبر است.

تأسف‌بارتر اینکه خبری از خطر طوفان‌های نمکی که ممکن است تمام کشور را فراگیرد، ندارد. اما انگار بیشتر مسئولان کشور، نسخه این جغرافی شناس را در باطن قبول کرده‌اند و در ظاهر دم از نجات و احیای دریاچه می‌زنند.  شاید با همین تفکر روزی مرگ نگین آذربایجان را به همراه منابع غنی و نادرش را شاهد باشیم.منبع لینک by [author_name]

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی با الهلال مشخص شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ امروز سه شنبه در مسقط عمان به مصاف الهلال عربستان می رود.

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده،صادق محرمی، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، محسن مسلمان، وحید امیری، گاودین منشا و علی علیپور ۱۱ بازیکن اصلی پرسپولیس در این مسابقه هستند.منبع لینک by [author_name]

باتری و فناوری سوپرشارژ هواوی میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو از TÜV Rheinland گواهی گرفتند


میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو، اسمارت‌فون‌های جدید و بالارده هواوی، نقاط مشترک زیادی دارند و دوست‌داشتنی‌ترین این ویژگی‌ها برای کاربران، عمر بالای باتری این محصولات است. هر دو دستگاه‌ها مجهز به یک باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپری هستند که می‌تواند تا دو روز دوام بیاورد. باتری‌هایی که از فناوری سوپرشارژ هم بهره می‌برند. با کمک این فناوری، یک باتری می‌تواند تنها با ۲۰ دقیقه شارژ، یک روز کامل دوام بیاورد.

هواوی به فناوری سوپر شارژ خود می‌بالد و اعلام کرده که این ویژگی در واقع اولین تکنولوژی در این زمینه بوده که از TÜV Rheinland (یک کمپانی معتبر آلمانی که به محصولات گواهی نامه می‌دهد) گواهی ایمنی گرفته است.

باتری‌های این دو دستگاه از تست‌های متعدد TÜV (تست افتادن، تست شارژ سریع، تست قرار گرفتن در معرض دمای بالا و غیره) سربلند بیرون آمده‌اند و کابل‌های‌شان هم به خوبی بررسی شده‌اند.

پس از مشکلاتی که سال گذشته برای کمپانی سامسونگ پیش آمد، شرکت‌های تولیدکننده اسمارت‌فون در بخش باتری دقت بیش‌تری می‌کنند.لینک منبع

سری جدید پیش‌فروش دنا پلاس از فردا آغاز می‌شود


سری جدید پیش‌فروش دنا پلاس از فردا آغاز می‌شود

به گزارش سایت خبری ایران‌جیب، پیش‌فروش دناپلاس از فردا چهارشنبه ۲۶/۰۷/۹۶ راس ساعت ۹ آغاز می‌شود.

طبق جدیدترین اطلاعات به دست آمده، ایران‌خودرو قصد دارد تا سری جدید پیش‌فروش محصول دنا پلاس را شروع کند. البته این خبر هنوز رسما توسط رسانه‌ی رسمی ایران‌خودرو یعنی ایکوپرس اعلام نشده است. با این حال با استناد به سایت خبرگزاری ایران‌جیب، فردا پیش فروش دنا پلاس از سر گرفته می‌شود. این فرآیند تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

قواعد و ضوابط مهم بخشنامه:

– در اين بخشنامه صرفاً امكان ثبت نام براي مشتريان حقیقي فراھم مي باشد و ثبت نام براي شماره مشتري دوم نمايندگي و مشتريان حقوقي مجاز نخواهد بود.

– قیمت نهايي خودرو در اين شرايط، در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواهد شد.

– در این بخشنامه، امکان صلح قرارداد فقط تا يك مرتبه فراھم می باشد.
لینک منبع

حسین خطیبی در آستانه هدایت شهرداری تبریز؛ توافق نهایی انجام شد

طرفداری- تیم شهرداری تبریز که وضعیت خوبی در لیگ دسته اول ندارد و یکی از قعرنشینان این رقابت هاست، به دنبال سرمربی جدیدی است و مسئولان این تیم با حسین خطیبی به توافقات نهایی دست یافته اند.

به نقل از تسنیم، حسین خطیبی که پیش از این سابقه مربیگری در تراکتورسازی تبریز و ماشین‌سازی را داشته است، با مسئولان باشگاه شهرداری تبریز برای هدایت این تیم به توافقات نهایی دست یافت.

خطیبی در ابتدای فصل جاری به عنوان مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی فعالیت می‌کرد،‌ اما پس از گذشت چند هفته از سمت خود کناره‌گیری کرد.

تیم فوتبال شهرداری تبریز در این فصل با هدایت علی صالح‌پناهی با کسب پنج امتیاز از ۹ دیدار گذشته خود در رده هفدهم لیگ دسته اول قرار دارد.منبع لینک by [author_name]

روسیه درخواست ضدایرانی اسرائیل را رد کرد


خبرگزاری مهر: خبرگزاری تاس به نقل از روزنامه روسی کامرسانت اعلام کرد که در دیدار روز گذشته «سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه با «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس و بحث و بررسی درباره تحولات سوریه، پیرامون مشارکت ایران در مبارزه با تروریست ها در این کشور نیز تبادل نظر گردید.

به گزارش روزنامه کامرسانت، هنگامی که بحث ها به موضوع مناطق کاهش تنش در سوریه با مشارکت ایران، روسیه و ترکیه رسید؛ روسیه درخواست رژیم صهیونستی را برای پایان مشارکت با ایران در حل مسائل سوریه رد کرد.

لازم به ذکر است، «سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه روز گذشته در سفر به سرزمین های اشغالی با لیبرمن درباره تحولات سوریه به رایزنی پرداخته بود.منبع لینک by [author_name]

پشتیبانی وردپرس | انجمنهای پرشین تولز


به نام او که هر چه داریم از اوست

چــرا به پشتیبـان سایت نیاز دارید ؟

زمانیکه وب سایت طراحی گردید، تازه کار شروع شده و باید با محتوای با کیفیت بروز شود تا بهترین نتیجه را در موتورهای جستجـو دریافت نمایید و در نهایت باعث بازدید بیشتر و افزایش فروش گردد.

در زمانی که فکر می کنید همه شرایط خوب است و کاربران فراوانی روی سایت می آیند و خرید یا بازدید می‌کنند ناگهان سایت با مشکلات فنی مواجه شده و ممکن است فروش شما یا بازدید کاربران شما با اختلالاتی روبرو شده و ضررهای مالی آغاز شود.

در این زمان پشتیبان سایت می تواند از نظر فنــی کسب و کار آنلاین شما را بررسی و رفع اشکال کرده و باعث شود سایت به صورت طبیعی به فعالیت خود ادامه دهد.

خبر خوبی که برای شما داریم این است که، پشتیبان وردپرس بر همین اساس و برای رفع مشکلات فنی وب سایتهای وردپرسی پیاده سازی شده و هم اکنون با داشتن بیش از ۵۰۰ مشتری فعال، افتخار خدمت رسانی را به کاربران دارد.

مواردی که تیم پشتیبان وردپرس پوشش می دهد به قرار زیر می باشد :

۱٫ فارسی سازی قالب و افزونه های وردپرسی بصورت کاملا استاندارد و با ترجمه اختصاصی
۲٫ بروزرسانی افزونه ها و قالب سایت بدون ایجاد هیچ مشکلی در آینده
۳٫ بهبود و افزایش سرعت وب سایت با ارایه گزارش در انتهای پروژه
۴٫ بررسی دوره ای و منظم وضعیت امنیت وب سایت
۵٫ رفع مشکلات افزونه ها و قالب وب سایت
۶٫ رفع مشکلات و خرابی های فنی وب سایت
۷٫ مشاوره و ارایه پیشنهادات افزایش فروش و بهبود کسب و کار

با در نظر گرفتـن جوامـع رو به رشـد در ایران و اینکه افراد برای خرید و استفاده از خدمات از وب‌سایتهـا استفاده میکنند، این مسئله روز به روز مهمتر خواهد شد که کسب و کارهای اینترنتی همیشه در دسترس بوده و بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهند.

(( پلن های پشتیبانی در صفحه بعدی قرار داده شد، لطفا ملاحظه نمایید. ))

wphelper.png

پشتیبان وردپرس، نیروی متخصص در کنار شما
برای داشتن کسب و کاری همیشه فعال با ما در تماس باشید
br.png

۰۲۱-۸۸۵۲۵۴۰۴
۰۹۱۹۰۲۸۲۹۵۱

 لینک منبع