افزایش درآمد وب سایت از طریق قرار دادن بک لینک های معتبر

بدون دیدگاه


درآمد یک وب سایت ر می شود از راه های مختلفی افزایش داد، تنها کافی است که راه های مناسب را بدانیم و بدرستی از آن ها استفاده کنیم. همچنین باید مطمئن باشیم که این راه ها به وب سایتمان ضرری نمی زند و منجر به پنالتی شدن از طرف موتور های جستجو نمی شود.

در این مطلب می خواهیم یک راه جدید را معرفی کنیم که هم راحت و ساده بوده و هم اینکه امنیت وب سایت را به مخاطره نمی اندازد.

همانطور که می دانید یکی از راهایی که برای افزایش جایگاه وب سایت ها در موتورهای جستجوگر استفاده می شود، استفاده از بک لینک های معتبر است که در یک سایت به سایت دیگر داده می شود. یعنی شما می توانید یک قسمت از فضای سایت تان را به سایت های دیگر اختصاص دهید تا آن ها بتوانند لینک هایشان را در آن قسمت قرار دهند و شما هم در قبال این مورد، مبلغی را از سایت های مذکور دریافت کنید.

اما این راه مشکلات خودش را نیز به همراه دارد، زیرا شما نمی توانید همیشه و در همه حال این لینک ها را کنترل کنید یا از سلامتشان با خبر شوید. حتی بعضی اوقات، زمان مناسب برای قرار دادن این لینک ها را نمی دانید و همین موضوع باعث می شود که مشتری های تان را از دست دهید. از جهت دیگر، ارتباط با مشتری نیز همیشه خوشایند نیست و این احتمال وجود دارد که باعث خستگی بیش از حد شما شود.

Uniplace.ir پلتفرم جدیدی است که تمام این مشکلات را از میان برمی دارد و پروسه فروش فضا برای قراردادن لینک و بررسی های مهم روی لینک ها را بصورت خودکار انجام می دهد.

مراحل راه اندازی بسیار ساده است. شما بعد از ثبت نام در وب‎سایتِ uniplace.ir کد مخصوص را دریافت و در صفحات اصلی‌ وب‎سایت خود قرار می دهید؛ به محض فعال شدنِ کد، سیستم بصورت خودکار اقدام به قرار دادن لینک در وب سایت شما خواهد کرد.

اگر بخواهیم با جزئیات بیشتری توضیح دهیم، مراحل اینگونه است که شما در این وب سایت ثبت نام می کنید و بعد از ۵ ثانیه(!) کد مخصوص براى قراردادن در وب‌سایت را دریافت خواهید کرد.

سپس می‌بایست کد مخصوص را در وب‌سایت قرار دهید. بعد از گذشت حداکثر ٢۴ ساعت، وب‌سایت شما بررسى و تایید شده و کسب درآمد آغاز خواهد شد. بعد از گذشت هشت ساعت، صفحه‌هاى وب‌سایت شما وارد سیستم شده و پروسه پیدا کردن خریدار آغاز خواهد شد.

شاید باورتان نشود، اما کسب درآمد آسان شده است، این طور نیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.



لینک منبع

  • نویسنده
    A-brand
  • تعداد بازدید
    28 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
نوشته‌های ویژه